२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

बुटवल सुख्खानगरमा स्थित तिलोत्तमा इन्स्टिच्यूटले एक दिने लोकसेवा आयोगमा अभिमुखिकरण कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । अधिकृत, नायाब सुब्वा, खरिदार र बैकिङतर्फ लोक सेवा मार्फत सेवा प्रवेश गर्न चाहने करिब एक सय विद्यार्थीहरुलाई अभिमुखिकरण गरेको होे । उनीहरुलाई वरिष्ठ प्रशिक्षक तथा पुस्तक लेखक, नागरिक उड्ययन प्राधिकरण भैरहवाका उपप्रबन्धक किशोर आचार्य, संजिवनी कलेजका कार्यकारी प्रमुख दिपक रोका लगाएत बुटवलका प्रशिक्षकहरुले विषयगत र उत्प्रेरणात्मक शिर्षकमा प्रशिक्षण दिएका थिए ।

संजीवनी कलेजका प्रशासकीय प्रमुख राजु अर्यालको सञ्चालन, संस्थाका प्रबन्ध निर्देशक नविन अधिकारीको अध्यक्षतामा सम्पन्न सो कार्यक्रममा सस्थाका प्रबन्ध निर्देशकले आफ्नो सस्थाको चौध वर्षे इतिहासमा लोकसेवा आयोग र विभिन्न विषयका ब्रिज कोर्ष मार्फत प्रत्येक वर्ष हजारौँ विद्यार्थीलाई अब्बल बनाइ रोजगारी तथा बिभिन्न विषयमा भर्नाका लागि तयार गराइएकोमा गर्व लागेको कुरा व्यक्त गरे ।

उनले नयाँ परिवेशमा प्रतिष्पर्धा बढ्दै गएकोले संस्थाले सोही अनुसारका वरिष्ठ प्रशिक्षकहरु मार्फत विद्यार्थीहरुलाई गुणस्तरीय शिक्षा दिने पनि प्रतिवद्धता व्यक्त गरे । इन्स्टिच्यूटमा छात्र र छात्रका लागि छुट्टा छुट्टै व्यवस्थीत होस्टल पनि संचालनमा रहेकोले सो बारे पनि जानकारी उनले जानकारी गराए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य तिलोत्तमामा चापागाईँ खाँण भन्दा ८ मतले अघि चुनाव चिन्ह दाङमा दुई पालिकाका र ३९ वडाको नतिजा सार्वजनिक भक्तपुरमा नेमकिपाको ‘क्लिन स्विप’ विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर मृत्यु हुनेको सनाखत एमालेले सत्ता गठबन्धनमाथि लगाएको आरोपप्रति कांग्रेसको आपत्ति, ‘नतिजाले एमाले अत्तालियो’ भारतीय प्रधानमन्त्री माेदीकाे भ्रमणले लुम्बिनी क्षेत्रका बजार बन्द देउवा र मोदीद्वारा संयुक्त रुपमा ‘बुद्धिस्ट कल्चर एण्ड हेरिटेज सेन्टर’ को शिलान्यास शुद्धोधन गाउँपालिका–४ को वडाध्यक्षमा कांग्रेसका अधिकारी विजयी विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर २ जनाको मृत्यु स्थापितभन्दा बालेन २८७५ मतले अगाडि गोरखामा एमाले उम्मेदवार १ मतअन्तरले विजयी भएपछि तनाव, सर्वदलीय बैठक बस्दै लुम्बिनी आएर भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीले भने– न्यानो स्वागतको लागि धन्यवाद प्रधानमन्त्री देउवा र भारतीय समकक्षी मोदीले मायादेवी मन्दिरमा एकसाथ गरे प्रार्थना