१० आश्विन २०८०, बुधबार

Sep 27, 2023

बुटवल । रुपन्देहीमा मोटरसाइकल र स्कुटर एक आपसमा ठोक्किए लगत्तै मोटरसाइकलमा आगलागी भएको छ ।

पुर्व पश्चिम पश्चिम बाट पुर्वतर्फ जादै गरेको गैडहवा गाउँपालिकाको लु १ ब १४३४ नम्बरको सरकारी माेटरसाईकल र लु ६४ प ३६५० नम्बरको स्कुटर सैनामैना नगरपालिका वडा नं ५ बुद्धनगर स्थित गैरे डिजल्स अगाडि ती एक आपसमा ठाेकिएका थिए ।

दुर्घटना पछि मोटरसाइकल पल्टिएलगत्तै  आगो लाग्न सुरू भएको थियो । स्कुटरलाई भने तानेर जोगाएको प्रत्यक्षदर्शीले बताएका छन्। आगो लागेपछि मोटरसाइकल पूर्ण रूपमा ध्वस्त भएको प्रहरीले जनाएको छ। दुवै सबारी साधनका चालकलाई भने कुनै चाेटपटक लागेको छैन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन बाँकेमा पाटेबाघ मृत फेला राष्ट्रियव्यापी पावरलिफ्टिङ्ग प्रतियोगिता एनवाईएफसी क्लासिक-२०२३ सम्पन्न संखुवासभाका कांग्रेस जिल्ला सभापति दिपक खड्काले दिए राजीनामा सेयर बजार १८.६० अंकले घट्यो सुन किन्ने बहानामा चोरी गर्ने चारजना पक्राउ चलचित्र परदेशी-२ को शिर्ष गीत ‘परदेशी छुकछुके रेलैमा..’ सार्वजनिक हत्या आराेपमा एकजना पक्राउ पर्यटन प्रर्वद्धनमा नीजि र सरकारी क्षेत्रको सहकार्य आवश्यक लागूऔषधसहित ९ जना पक्राउ रुपन्देहीका ३ सय ६० विद्यार्थीलाई शान्ती र सद्भावका लागि संबाद शिक्षा जुवा खेलिरहेको अवस्थामा १८ जना पक्राउ सालकको खपेटासहित चारजना पक्राउ बालिका बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ उपचार छाडेर चिकित्सक आन्दोलनमा, सुरक्षाको जिम्मा सरकारले लिन्छ : स्वास्थ्यमन्त्री बस्नेत नयाँ खिम्ती २२० केभी सबस्टेसनको क्षमता बृद्धि : विद्युत् खेर नजाने, निर्यात परिमाण बढ्ने प्रधानमन्त्री प्रचण्ड ल्हासामा घट्यो सुनचाँदीको मूल्य गाडीले ठक्कर दिँदा प्रहरी हवल्दारको मृत्यु