२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

तिनाउ । नेकपा तिनाउको नियमित बैठक तथा पर्व विशेष शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम दोभानमा भएको छ । नेकपा तिनाउ गाउँ कमिटीको संयोजनमा भएको सो कार्यक्रममा बोल्दै केन्द्रीय कमिटी सदस्य एवम् पाल्पा जिल्ला ईन्चार्ज सोमप्रसाद पाण्डेयले नेपालीहरुको महान पर्वहरुलाई मितव्ययी र कोरोनाबाट सुरक्षित रहने तरिकाले मनाउन अनुरोध गरे । पार्टीको गतिशीलतालाई निरन्तरता दिन समेत अनुरोध गर्दै उनले पार्टीका नेता, कार्यकर्ताहरुले पर्वका समयमा तासजुवा र मध्यपान सेवन नगरि असली कम्युनिष्टको चरित्र प्रदर्शन गर्न समेत विशेष अनुरोध गरेका छन् ।

बैठकमा नेकपा केन्द्रीय सदस्य एवम् जिल्ला सहईन्चार्ज वसन्त घर्तिमगरले कम्युनिस्ट पार्टीका नेता तथा कार्यकर्ताहरु पार्टीको सिद्धान्त, नीति र कार्यक्रमप्रति परिचित भई अघि बढ्नु पर्नेमा जोड दिएका छन् । सोही अवसरमा जिल्ला सचिव राजेन्द्रकुमार विकले पार्टीका नेता र कार्यकर्ताहरुले पार्टीको अनुशासनमा रही पार्टीको गरिमालाई माथि उठाउनु पर्नेमा जोड दिए ।

सो अवसरमा प्रदेश कमिटीका सदस्य चक्रव्यूह थापा, गोपाल जीसी, पम्पा थापा, दलबहादुर दर्लामी, गणेश रास्कोटी, भुवनसिह चिदी, दिनेश जीसी, कमल श्रेष्ठले पार्टीको गतिविधि सम्बन्धमा प्रकाश पारेका थिए । असोज १५ देखि २५ गतेसम्म सञ्चालित वडास्तरीय बैठकका सन्दर्भमा नेकपा तिनाउका सचिव दलबहादुर गुरुङले प्रतिवेदन पेस गरेका थिए । साथै कलाकार मीन रानाले दसै विशेष गीत प्रस्तुत गरेका थिए । नेकपा तिनाउका अध्यक्ष राजेश श्रेष्ठको अध्यक्षमा सम्पन्न उक्त बैठक तथा कार्यक्रममा पार्टीका तिनाउ ईन्चार्ज दिलु योञ्जनले स्वागत गरेकी थिइन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आलुको बोरामा भेटियो करिब ८४ लाख अपहरणमा परेका तीन वर्षीय बालकको १५ दिनपछि सकुशल उद्धार वैवाहिक नागरिकताको उल्झनमा नागरिकता विधेयक, अब विधेयक ल्याउने कि अध्यादेश ? नगरपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाइमा जम्मा ३ जना सर्वसाधारणको सहभागिता ! नागरिकता विधेयक : पुरानो फिर्ता, नयाँ संशोधन विधेयक पेस गर्ने कप्तान रेनुकाले साफ च्याम्पियनसिप गुमाउने नेप्से परिसूचक ४६ दशमलव शून्य ८ अंकले घट्यो तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च