२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

अमेरिका । रुपन्देही सेवा समाजले अनलाइन माध्यममार्फत एक कार्यक्रमको आयोजना गरी शुभकामना आदान प्रदान गरेको छ । अमेरिकाको टेक्सस राज्यमा दर्ता भएको समाजले शुभकामना आदान प्रदान सँगै भच्र्युअल रुपमा सांगितिक कार्यक्रम समेत सम्पन्न गरेको हो ।
समाजका महासचिव युधिष्ठिर नेपालको संयोजकत्वमा भएको कार्यक्रममा प्राज्ञ तथा वरिष्ठ गजलकार बुँद राना, मदन पुरस्कार विजेता साहित्यकार निलम कार्की निहारिका, अन्तराष्ट्रिय जेसिजका पूर्व उपाध्यक्ष अनुपमान सैजु, नेपाली समाज टेक्ससका कार्यवाहक अध्यक्ष राजेन्द्र वाग्ले, समाजका सल्लाहकार दिपक प्रधान लगायतले शुभकामना मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए ।

Advertisement

शुभकामना मन्तव्यको कार्यक्रम पश्चात सांगितिक कार्यक्रममा नेपालवाट अनलाइन माध्यमवाट जोडिएर राष्ट्रिय गायक हेमन्त शर्मा, लोक तथा दोहोरी गायक बैकुण्ठ महत,नेपाल आइडल सिजन-१ को टप फाइभमा पर्न सफल सुजाता पाण्डे, नेपाल आइडल सिजन २ को टप फाइभमा पर्न सफल अमित बराल, जापानवाट साहित्यकार हेमन्त गिरी, केशव ज्ञवाली, लता प्रधान लगायतले सांगितिक कोशेली प्रस्तुत गरेका थिए ।

समाजका सल्लाहकार सुरज भण्डारी र सह–कोषाध्यक्ष सरीता शर्मा आचार्यको संचालनमा भएको कार्यक्रममा स्थानीय कलाकारहरु आस्था नेपाल, सुशरिम आचार्य, मनु मिश्र, रियन न्यौपाने, प्राप्ती न्यौपाने लगायतले कलाकारले सांस्कृतिक प्रस्तुती दिएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

वैवाहिक नागरिकताको उल्झनमा नागरिकता विधेयक, अब विधेयक ल्याउने कि अध्यादेश ? नगरपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाइमा जम्मा ३ जना सर्वसाधारणको सहभागिता ! नागरिकता विधेयक : पुरानो फिर्ता, नयाँ संशोधन विधेयक पेस गर्ने कप्तान रेनुकाले साफ च्याम्पियनसिप गुमाउने नेप्से परिसूचक ४६ दशमलव शून्य ८ अंकले घट्यो तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च रामेछाप बस दुर्घटना : मृतकको संख्या १२ पुग्यो, घाइतेको हेलिकप्टरबाट उद्धार अस्ट्रेलियामा बाढीः सिड्नीका ५० हजार जनालाई घर छाड्न भनियो