२७ जेष्ठ २०८०, शनिबार

Jun 10, 2023


बुटवल । तिनाउ खोलामा डुबेर २ जना बेपत्ता भएको छन् । शुक्रबार दिउँसो बुटवल उप–महानगरपालिका–ं११ झोलुङगेपुल स्थित तिनाउ नदिमा पौडि खेल्ने क्रममा सोही ठाउँका १९ वर्षीय हरी दर्जा बेपत्ता भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रहरी प्रवक्ता खड्क बहादुर खड्काले बताए ।

यस्तै शुक्रबार नै तिनाउ खोलामा नुहाउने क्रममा डुबेर ६ वर्षीया बालिका बेपत्ता भएकी छिन् । सियरी गाउँपालिका–३ जगहताका गोपालमणि चौधरीकी ६ वर्षीया छोरी ज्योति चौधरी तिनाउ खोलामा नुहाउने क्रममा क्रममा डुबेर बेपत्ता भएको प्रहरी प्रवक्ता खड्काले बताए । सोही गाउँपालिकाको भैसाखादरस्थित मामा घरमा गएकी बालिकाको हजुरआमासँग बाख्रा चराउन गएको बेला नुहाउने क्रममा तिनाउ खोलामा डुबेर बेपत्ता भएकी हुन् । बेपत्ता दुवै जनाको खोजी कार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

१२ बर्ष पछाडी नाम्चे बजारमा सबैभन्दा बढी उच्च तापमान स्वस्तिमाले सांसद शाहलाई भनिन – मेरो तस्विरका कुरा संसदमा उठाउनु परयो ! पाल्पा लैजाँदै गरेको एक ट्रक अवैध मल बरामद ४० दिनदेखि अमेजनको घना जंगलमा हराईरहेका बालबालिका फेला परे गोप्य कागजात प्रकरणः ट्रम्प माथीको अभियोग पुष्टी भए २० बर्ष जेल सजाँय हुने कारबाही अघि नै बेलायती पुर्व प्रधानमन्त्रीले दिए सांसद पदवाट राजिनामा शोषणमा परेको प्रजातन्त्र विकासका कुरालाई राजनीतिक आँखाबाट हेर्नु हुँदैन: विनोद चौधरी नेपालले आज नेदरल्याण्डसँग अभ्यास खेल खेल्दै तराईमा तापक्रम नघटने, कोशी, गण्डकी तथा कर्णाली प्रदेश पानी पर्ने १३ वर्षदेखि रोकिएको संस्कृत विश्वविद्यालयको दीक्षान्त कार्यक्रम जेठ ३१ मा हुँदै बुटवलको ढवाहामा दोस्रो पीस पार्क मेला सुरु तिनाउमा विद्यालय व्यवस्थापन तथा अभिभावक संघका पदाधिकारीलाई अभिमूखिकरण बाघको छाला र हड्डीसहित दुईजना पक्राउ रुपन्देहीमा पर्यटन व्यवसायीको चिन्ता : ३० खर्ब लगानी डुब्ने डर, पलायन हुँदै व्यवसायी गभर्नर अधिकारी र विश्व बैंक दक्षिण एसियाका उपाध्यक्ष रेजरबीच भेटवार्ता चलचित्र रोशनीको गीत ‘जुनी जुनी’ बुटवलमा विमोचन रुपन्देहीका सामूदायिक विद्यालयमा रहेका कर्मचारी आन्दोलित राष्ट्र बैंकले भन्यो- चालु खाता ५४ अर्ब ६७ करोड रुपैयाँले घाटामा गाउँको व्यथा कसलाई के थाहा ?