२१ जेष्ठ २०८०, आईतवार

Jun 4, 2023

दाङ । दाङमा दुई वटा मोटरसाइकल एक आपसमा ठोक्किदाँ एक जनाको मृत्यु भएको छ भने अन्य २ जना घाईते भएका छन् । मंलगवार बेलुका करिब सवा ६ बजेतिर दाङको राप्ती गाउँपालिका ५ पहरुवा स्थित पूर्व पश्चिम राजमार्गमा रा १ प ४७६५ नम्बरको मोटरसाइकल र रा ३ प ५७८२ नम्बरको मोटरसाइकल एकआपसमा ठोक्किदाँ १ जनाको मृत्यु भएको छ, भने २ जना घाईते भएका छन् ।

घाईते मध्य रा १ प ४७६५ नम्बरको मोटरसाइकलमा सवार राप्ती गाउँपालिका .२ निवासी करिब २३ बर्षीय महेश मगर उपचारको क्रममा करिब पौने ८ बजे मृत्यु भएको ५ नम्बर प्रदेश ट्राफिक कार्यालय बुटवलले जनाएको छ । त्यसैगरी दुर्घटनामा परि रा १ प ४७६५ नम्बरको मोटरसाइकल चालक राप्ती गाउँपालिका २ का करिब २० बर्षीय सागर चौधरी र अर्का मोटरसाइकल चालक राप्ती गाउँपालिका ६ का करिब ३२ बर्षीय विनोद चौधरीको अवस्था सामान्य रहेको प्रहरीले जनाएको छ । उनीहरुलाई उपचारको लागी लमही अस्पताल लगिएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

घरबहाल सम्बन्धी समस्या समाधान गर्न राज्यपक्ष गम्भिर हुनुपर्ने एक पक्षीय भएको भन्दै पत्रकार महासंघ रुपन्देहीको शुद्धिकरण प्रस्तावलाई प्रेस चौतारीले गर्यो अस्वीकार भारतले आफ्ना नागरिकलाई नेपाली नागरिकता दिलाउन खोजिरहेको छ : चित्रबहादुर केसी राष्ट्रपति पौडेलले प्रमाणीकरण गरेको नागरिकता विधेयक कार्यान्वयनलाई सर्वोच्चले रोक्यो भिरबाट लडेर १९ वर्षीय किशोरको मुत्यु नवलपरासीमा भत्किएको पुलमा दुर्घटना भएको मृतकको परिचय खुल्यो जाउँ हिड रेसुङ्गा… १० प्रतिशत बिरामीको निःशुल्क उपचार गर्न निर्देशन हेमन्तले जन्माएको वेलकम टु हेम्जाकोट छुवाछुत उन्मूलन दिवसको अवसरमा देविनगर राखियो सूचना वोड प्रतिनिधिसभा बैठक भोलि ११ बजेसम्मका लागि स्थगित गायिका समीक्षा अधिकारीको ‘ए सुवा’मा समारिका र जोन गौर हत्याकाण्डविरुद्ध सर्वोच्चमा मुद्दा दर्ता, भोलि पेसी लागूऔषधसहित ६ जना पक्राउ मलेसियासँगको शृंखला उपाधि नेपाललाई जसपाको अगुवाइमा भएको संघर्षका कारण परिवर्तन सम्भव भयोः महेन्द्र यादव खाना नास्ता प्रकरण : गल्ती लुकाउन २४ लाखको झुटो विवरण, भुक्तानी दिएको १४ लाख गायब संसद बैठक १ घण्टाका लागि स्थगित नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरणले संसद बैठक अवरुद्ध, सांसदहरुको नाराबाजी   काफल बेच्दै कलमकापीको जोह गर्दै बालबालिका