१५ चैत्र २०७९, बुधबार

Mar 29, 2023

फागुन २२,

Advertisement

बुटवल । बुटवल ७ दिपनगरमा अवस्थीत त्रिभुवन युनाइटेड एकेडेमिले कोरोना भाइरसको बारेमा जनचेतना फैलाएको छ । महामारीको रुप लिइसकेको कोरोनाले विश्वमै सन्त्रास फैलाएको छ । केरोना बारेमा भाइरसविरुद्ध जनचेतना फैलाउन टोलछिमेकमा जागरण ल्याउने यस क्षेत्रमा रोग फैलिन नदिने उद्धेश्यले त्रिभुवन युनाइटेड एकडेमिले अभियान चलाएको विद्यालयका प्रार्चाय शंकर थापाले बताए ।

एकडेमिले बुटवलको वडा नम्बर ७ का घरघरमा पुगेर कोरोनाका बारेमा लेखिएका पर्चा बाड्नुका साथै रोगबाट बच्ने उपायका बारेमा जानकारी गराएका थिए । विद्यालयमा कार्यक्रम गरेर निस्केको जनचेतानामुलक र्याली प्लेकार्ड सहित शिक्षक र विद्यार्थी संचालक समितिले समुह बनाएर बुटवल वडा नम्बर ७ दिपनगरका घरघर गल्ली गल्लीमा पुगेर पर्चा वितरण गरेको हो । कोरोना भाइरस नेपालमा र त्यसमापनि बुटवलमा फैलिन सक्ने भएकाले पुर्व तयारीका उपाय अपनाउनु जरुरी ठानेर सचेतना कार्यक्रम गरिएको सह–प्रचार्य रामचन्द्र बस्यालले जानाकारी दिए । “संक्रमण भइसकेपछि पछुताउनु भन्दा संक्रमण हुन नदिनु उत्तम हुने र विद्यार्थीद्धारा फैलाउने जनचेतना सबै भन्दा प्रभावकारी हुने भएकाले कोरोना विरुद्धको जनचेतना फैलाउने प्रयास गरिएको विद्यालयका संचालक दिपक न्यौपानेले बताए ।

कार्यक्रममा वडा नम्बर ७ का वडाध्यक्ष कमल प्रताप थापाले विद्यालयले गरेको अभियान प्रंससा योग्य भएको बताए । एकेडेमिका अध्यक्ष उमाकान्त बस्यालको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा संचालन सह–प्रचार्य रामचन्द्र बस्यालले गरेका थिए।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

निजी क्लिनिकमा सरकारी चिकित्सकले नाम प्रयोग गर्न नपाउने, मन्त्रालयले जारी गर्यो निर्देशन ह्वाट्सएप लगायत अनलाइनबाट ठगी गर्ने चिनिया नागरिकसहित १९ जनालाई पक्राउ गरी सार्वजनिक रुपन्देहीको तिलोत्तमाबाट मोटरसाइकल चोरी गर्ने २ युवा पक्राउ युट्युब र टिकटकसँग टेलिभिजन डराउने हैन : ओली सत्तागठबन्धनमा मिल्यो भागबन्डा, काँग्रेसलाई ८ मन्त्रालय बुटवल १५ मा ३१ जना किसानलाई मकैको बीउ वितरण ६१ वर्षीया महिलामाथि बलात्कार आरोपमा रुपन्देहीका १८ वर्षीय युवासहित २ जना पक्राउ सलह जस्तै अर्थतन्त्रमा अलक्षिन पस्यो : एमाले अध्यक्ष ओली बालुवाटारमा सत्ता गठबन्धनको बैठक जारी रिब्दिकोटको कान्ताश्रममा चैते दशैमा सरायनाच एकीकृत समाजवादीले स्विकृत गर्‍यो न्यौपाने र जंगलीको राजिनामा प्रचण्ड सरकारमा एकीकृत समाजवादीवाट प्रकाश ज्वालाले नेतृत्व गर्ने ऋण लिँदा लिने शुल्कका बारेमा राम्रोसँग बुझाैं: केन्द्रीय बैंक चैत्रभित्रै स्ववियू निर्वाचन गराउने सहमतिपछि खुल्यो क्याम्पसको ताला पशुपति मन्दिर परिसरमा पलास्टिक लैजान निषेध टाइगर बनाम पठानमा शाहरुख र सलमानको द्वन्द्व अभिनेत्री शोभितासँग डेटमा नागा साइकलबाट लडेर एकजनाको मृत्यु नेपालको संघीय प्रणाली विश्वकै निम्ति उदाहरण बन्न सक्छ : प्रधानमन्त्री मिटरब्याजी पीडितको न्यायका लागि रुलिङको माग