१५ मंसिर २०८०, शुक्रबार

Dec 1, 2023

गुल्मी । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी, संसदिय दलका उपनेता बिराज भक्त श्रेष्ठले गर्न नहुने काम पुराना पार्टीहरुबाट सिक्नु पर्ने बताएका छन् । शुक्रबार सो पार्टीको गुल्मी जिल्लाका अगुवा कार्यकर्ताहरुलाई सदरमुकम तम्घासमा सम्बोधन गर्दै काठमाडौ क्षेत्र नम्वर ८ का प्रतिनिधी सभा सदस्य भएका उपनेता श्रेष्ठले यस्तो बताएका हुन । ‘पुरानाबार्टीहरुबाट हामीले सिक्नु केहि छैन ।’–उपनेता श्रेष्ठले भने, ‘उनिहरुले जे जति जनविरोधी काम गरे त्यो चाँही हामीले गर्न हुन्न है भन्ने कुरा सिक्नु पर्छ ।’

सदरमुकाम तम्घासको जिल्ला पार्टी सभाहलमा भएको छलफल कार्यक्रममा उनले आफ्नो पार्टीमा जनउभार बढ्दै गएको र गुल्मीमा प्रभाव राम्रो रहेकोले थप मेहनत गरेर लाग्न स्थानीय नेताहरुलाई निर्देशन दिएका थिए । उनले हत्याराहरुलाई संविधान दिवसका दिन सरकारको सिफारिसमा राष्ट्रपतिले पुरस्कृत गरेको भन्दै चर्को बिरोध गरे । ‘पुराना पार्टिहरु अर्काको सिन्दुर र काख खोस्ने र ज्यान मार्नेलाई पुरस्कृत गर्छन । हामी समाजमा योगदान पुराउनेलाई सम्मान गर्छौ ।’–उनले अघि भने, ‘भ्रष्ट र अपराधीलाई दण्डित गर्छौ, यहि हो हामी र पुराना पार्टिमा फरक ।’

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभा निर्वाचनको कार्यतालिका सार्वजनिक युद्दबिराम लगत्तै गाजामा इजरायली हमला, अहिलेसम्म २१ काे मृत्यु जनमत पार्टीको वडा अधिवेशन आजबाट सुरू, प्रदेश अधिवेसन बैशाखमा शिवम् होल्डिङ्सले आईपिओ निष्कासन गर्ने जाजरकोट भूकम्प : अस्थायी आवासको पहिलो किस्ता वितरण प्रारम्भ हमास र इजरायलबीच युद्ध सुरु, युद्धविराम सम्झौता समाप्त जनप्रतिनिधिहरुको विवादका कारण गाउँसभा भएन मङ्सिरमा बिहेका ६ वटा लगन बाँकी आयल निगममा ३१ पदका लागि नयाँ कर्मचारीको माग सेलरोटी पकाउँदा इराकमा सांसदका आफन्त सवार गाडीमा बम आक्रमण, १० को मृत्यु पूर्व गृहमन्त्री खाँण थुनामुक्त हुने नहुने बारे आज फैसला हुँदै केपी ओली टी-२० को फाइनल आज मधेस प्रदेश र आर्मी भिड्दै नेपालमा लगानी गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह आज ३६औँ विश्व एड्स दिवस युवाहरु मिलेर बुटवलमा खोले ३ करोड लगानीमा ग्याष्ट्रो सेन्टर आजबाट बागमती प्रदेश महिला क्रिकेटको तयारी सुरू लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन हरियाली प्रबर्द्धनमा नमस्ते एकेडेमी