१४ मंसिर २०८०, बिहीबार

Nov 30, 2023

बुटवल । बाँकेको नेपालगञ्जमा तस्करीको सामान जफत गर्ने क्रममा स्थानीय र सशस्त्र प्रहरी बीच झडप भएको छ । झडपमा दुई जना सशस्त्र प्रहरी र एक स्थानीय गरी ३ जना घाइते भएका छन् ।

Advertisement

सशस्त्र प्रहरीकाे नं ३० बागेश्वरी गण बाँकेमा भएकाे झडपमा स्थानीयले ढुंगामुढा गर्दा सशस्त्र प्रहरी सहायक हवल्दार बेदप्रसाद पौडेल र सशस्त्र प्रहरी जवान गणेश बुढा घाइते भएका हुन् । यस्तै ना १ झ ५७४ नम्बरको गाडीमा क्षति पुगेको सशस्त्र प्रहरीले जनाएको छ ।

सशस्त्र प्रहरीमाथि एक्कासि ढुंगामुढा प्रहार गरी भाग्ने क्रममा बाँके उपमहानगरपालिका-१४ बस्ने १८ वर्षीय जहित हसमित सामान्य घाइते भएका छन् । उनका अनुसार सशस्त्र प्रहरीले नेपालगञ्ज उपमहानगरपालिका-१६ चौलिका चोकबाट गएराति नं ३० बागेश्वरी गण बाँकेको टोलीले चोरीपैठारीको विभिन्न सामान बरामद गरेको थियो । हार्डवेयरका ती सामानको पूरा भन्सार तिरेको नपाइएपछि सशस्त्र प्रहरीले सामान नियन्त्रणमा लिएको थियो ।

तर, भन्सार छलीका उक्त सामान फिर्ता पाउनुपर्छ भन्दै सामान ल्याउने व्यक्ति र स्थानीय बासिन्दा गरी करिब १२० जना भेला भएर गणमा हुलहुज्जत गरेका थिए । सो क्रममा उनीहरुले ड्युटीमा खटिएका सशस्त्र प्रहरीसँग सामान खोसेर लैजान खोजेका थिए ।

तत्कालै थप मद्दतको लागि उक्त गण, प्रस्तावित सीमा सुरक्षा गुल्म जमुनाह र बीओपी जयसपुरबाट खटिएको सुरक्षा फौजले हुलहुज्जत गर्ने व्यक्तिहरुलाई फिर्ता पठाएको थियो । तर, सामान ल्याउने व्यक्तिहरु पुनः रातको १०ः३० बजे गणमा आई ड्युटीमा रहेका प्रहरीमाथि ढुंगामुढा हुँदा दुई पक्षबीच झडप भएको थियो ।

सशस्त्र प्रहरीले चोरीपैठारीको हार्डवेयरका सामान, चामल तथा चिनी बरामद गरेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन हरियाली प्रबर्द्धनमा नमस्ते एकेडेमी भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलाइ गरिँदैन : गृहमन्त्री आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु प्रकरण : ३ दिनदेखि शव अस्पतालको गेटमा बाग्लुङका कांग्रेसका क्षेत्रीय सभापति पक्राउ, आरोप- मापसे गरी प्रहरीमाथी कुटपिट एमालेमा फर्किए नेकपा एसका बैतडी इन्चार्ज र अध्यक्ष, बैतडीमा एस रित्तिएको एमाले दावी नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा जवाफी बहस जारी, खाँणलाइ थुनामुक्त गर्न माग रविको राजनीतिक प्रतिवेदन – प्रदेश भ्रष्टाचारको केन्द्र र कार्यकर्ता भर्तीकेन्द्र बन्याे, विकल्प सोच्नुपर्छ आगो ताप्ने क्रममा जलेर मृत्यु विपिनका बाआमा भन्छन्– समाचार हेर्दै रात बित्छ सुनको मूल्य स्थिर बढ्दै छ सामुदायिक विद्यालयप्रति आकर्षण इजरायल र हमासबीचको युद्धविराम थप १ दिन लम्ब्याइयो कोप–२८ मा भाग लिन प्रधानमन्त्री प्रचण्ड दुबईमा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पद यात्रा सुरू (फाेटाेफिचर) चिनियाँ बालबालिकामा निमोनियाको प्रकोप ‘आउटब्रेक’, भारतमा महामारी रोक्न तयारी सुरू इजरायली जेलमा यौन दुर्व्यवहार हुने गरेको मुक्त कैदीहरुको दाबी प्रथम केपीओली कप टि २० : रोहित र सन्दीपको टिम भिड्दै दक्षिण एसियामै पहिलोपटक लमजुङमा समलिंगी विवाह दर्ता