१८ मंसिर २०८०, सोमबार

Dec 4, 2023

गुल्मी । इस्मा गाउँपालिका–५ दरिनढुङ्गाकी एक महिला चार दिनदेखि वेपत्ता भएकी छन् । ७० वर्षीया ज्ञानुमाया बस्नेत (ठूला घर कान्छी दिदि) यहि भदौ ११ गते दिउँसोदेखि घरबाट वेपत्ता भएकी हुन ।

विगत तीन चार महिनादेखि नसाको बिरामी भएको र तम्घास गएर उपचार गरेर ल्याइएको उनको पारिवारिक स्रोतले जनाएको छ । केही दिनअघि पनि घरबाट हराएर जङ्ग्लमा फेला पारेर ल्याइएका पारिवारिक स्रोतले बतायो । ‘११ गते दिउँसो एक बजेतिर घरबाट हिँडे देखि फेला पार्न सकेका छैनौ ।’–ज्ञानुमायाको परिवारले भन्यो ।

बेलायतमा रहेका बेपत्ताका देवर अर्जुन बस्नेतले समेत खोजिका लागि आग्रह गर्दै नजिकको प्रहरी चौकी वा मोवाईल नम्बर ९८५४२००५७६ मा खवर गरिदिन आग्रह गरेका छन् । उनको श्रीमान पनि १७ वर्ष अघि सन २००६ देखि वेपत्ता छन् । वेपत्ता श्रीमानले कान्छी श्रीमतिका रुपमा सुमित्रालाई विवाह गरेका थिए । दुबै श्रीमतीहरु श्रीमान वेपत्ता भएपछि अलग अलग गाउँमा बस्दै आएका थिए । सुमित्राले समेत ज्ञानुमायाको खोजि गरिदिनका लागि बिलौना गरेकी छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

व्यवस्था उल्टाएर दलित समुदायको अधिकार कुण्ठिन गर्न खोजिँदै छ : माओवादी नेता बराल पाल्पाको तिनाउ मावीको हीरक महाेत्सवका अवसरमा विभिन्न प्रतियाेगिता भैरहवाको अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा उडानलाई नियमित गराउन काठमाडौंमा दबाब नेप्से घट्ने क्रम जारी बुटवलका ४१ विद्यार्थीहरुलाई ईन्द्रज्योती विश्वकर्मा कल्याणले दियो छात्रवृत्ति हुम्ला, मुस्ताङ र कालीकोटमा हिमपात : जनजीवन कष्टकर तेलंगानामा दुर्घटनाग्रस्त भारतीय वायुसेनाको ट्रेनर विमानका चालक दलका दुवै सदस्यको मृत्यु कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेशको निर्णयः निर्वाचन पूर्व कुनै पनि गठबन्धन नगर्ने कोप–२८ : चर्चा हिमालका मुद्दाको, नेतृत्व नेपालको दुबई–नेपाल हुँदै दिल्ली पुगेर बेचिएकी उज्बेक युवती अफरोजाको दर्दनाक कथा गठबन्धन : सबैभन्दा ठूलो दल जटायु रेष्टुराँ सञ्चालनले बढ्यो गिद्धको सङ्ख्या एनआईसी एशियामा अब सम्पूर्ण प्रकारका कर्जाको अधिकतम प्रिमियम दर ३ प्रतिशत लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा मधुमेहका बिरामीका लागि छुट्टै क्लिनिक एमालेको संकल्प यात्रा : आज सुर्खेतमा आमसभा हुँदै नेकपा एसको सचिवालय बैठक बस्दै एनएसएल : आज झापा र काठमाडौं भिड्दै उपप्रधानमन्त्री खड्का घाना प्रस्थान कांग्रेस लुम्बिनीको प्रदेश सम्मेलन : संघिय व्यवस्था अनुसार तहगत संरचनालाई पूर्ण रुपमा जिम्मेवारी प्रदान गर्न माग मङ्सिर २० केपि ओलि गुल्मीको वामिटक्सार आउने