२३ मंसिर २०८०, शनिबार

Dec 9, 2023

बुटवल । प्रगतिशील लोकतान्त्रिक बिकल्पका लागि जन संबाद बिषयक एक दिबशिय बृर्हत अन्तरक्रिया कार्यक्रम यही भाद्र १८ गते बुटवलमा हुने भएको छ । बैकल्पिक राजनीति पुनः गठन अभियान ,नेपाल लुम्बिनी प्रदेशको आयोजनामा हुने उक्त कार्यक्रममा सहभागी हुन केन्द्रीय कार्यदलका अभियान्ताहरु डम्बर खतिवडा , केसब दहाल, मुमाराम खनाल , प्रशान्त सिंह, असोक श्रेष्ठ , सुरेन्द्र चौधरी आउने भएका छन् ।

अभियानको दोश्रो चरणको कार्यक्रम अन्तर्गत यही भाद्र १७ गते नबलपरासीको बर्दघाट, १८ गते रुपन्देहीको बुटवल , १९ गते कपिलवस्तुको तौलिहबा, २० गते दाङ्गको लमही , २१ गते बाकें को नेपालगंज, २२ गते बर्दियाको गुलेरिया,२३ गते कैलालीको अतेरिया, २४ गते धनगढीमा राजनैतिक संबाद हुने अभियानको केन्द्रीय कार्यालयले जनाएको छ । अभियानले असौजको तेस्रो साता सम्म राष्ट्रिय भेलाको आयोजना गरि बितेको एक बर्षको दौरानमा भए गरेका राजनैतिक र बैचारिक र संङ्गठनात्मक कामको समग्रमा समिक्षा गरि आगामी निति तथा कार्यक्रम तय गर्ने केन्द्रीय कार्यदलका सदस्य नारायण खनालले जानकारी दिए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपाल स्वयंसेवी रक्तदाता समाज तिलोत्तमाद्वारा रक्तदान गुल्मीमा पत्रकार आचारसंहिता कार्यन्वयनको अवस्था बारे छलफल मोदी फेरी पनि विश्वको लोकप्रिय नेतामा नम्बर १ मा, अमेरिकी राष्ट्रपतिलाइ ३७% मात्रै मत एभरेष्ट अन्तर विद्यालय वादविवादको उपाधि कालिका मानवज्ञानकी करिनालाई तिनाउमा सहकारी समन्वय समिति गठन नेपालगञ्जमा भ्रष्टाचार विरुद्ध ‘वाकाथन’ गुल्मीमा परिवारबाट अपहेलित ८४ वर्षीया वृद्धा : घर पस्न नपाएपछि सार्वजनिक ठाउँमा श्रीमानको काजक्रिया नेपालको वर्तमान आर्थिक अवस्था जुम्लामा जाडोले जनजीवन प्रभावित मिशन चौरासीको मार्गचित्र तिलोत्तमाको नमस्ते एकेडेमीबाट श्रीलङ्कामा सम्पन्न कराँते प्रतियोगिताका पदक विजेतालाई सम्मान गौतम बुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्णसञ्चालनको माग गर्दै आन्दोलन सुरुः प्रदेशका गृहमन्त्रीको साथ  उत्तमको अर्धशतकमा पाकिस्तानलाई १५३ रनको लक्ष्य फराकिलो बन्दै बुटवल मिलनचोकदेखि सुख्खानगर जाने बाटो रेमिट्यान्स ३० प्रतिशतले बढ्यो जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ १४ किलो सुन प्रकरण : छानबिनका लागि ६ सदस्यीय समिति गठन जसपाको ३ दिने लुम्बिनी प्रदेशस्तरीय प्रशिक्षण सकियो मौद्रिक नीतिको पहिलो त्रैमासिक समीक्षा : बैंक दर र नीतिगत दर घट्यो [पूर्णपाठ] नेपालले पाकिस्तानविरुद्ध पहिला ब्याटिङ गर्दै