१४ मंसिर २०८०, बिहीबार

Nov 30, 2023

गुल्मी । केही  दिन अघि  यस अनलाइनमा  स्कुल जान हिँडेकी बालिका दुई दिनदेखि  बेपत्ता भएको  समाचार  प्रकाशित  गरेका  थियौं । तस्विरसहित  समाचार  प्रकाशित  भएको केही घण्टामै ती बालिका फोन मार्फत परिवारको  सम्पर्कमा आएकी छिन् ।

जिल्लाको मालिका गाउँपालिका-२ दुनाम  गाउँकी १४ वर्षीया निशा विक गत शुक्रबार बिहान-९ बजे चियानडाँडा माविमा पढ्न जान्छु भन्दै हिँडेकोमा दुई दिनसम्म सम्पर्कविहिन हुँदा आमा बाबू पिर चिन्ताले  छटपटिएका थिए । बाबू आमा र स्थानीय समाज सेवि रबिन्द्र विकको आग्रहमा समाचार प्रकाशन गरिएको थियो । बालिकाले आफू वेपत्ता भएको  समाचार  पढेपछि आफूसँग मोबाइल नभएका कारण आफू घुम्न तम्घास आएको र अरुको  मोबाइलबाट फोन गरेर सुनाएकी थिईन ।  आमा बालकुमारी बिकले छोरी भेटाउन  सहयोग गरेकोमा ग्लोबल आबाजप्रति आभार प्रकट  गरिन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन हरियाली प्रबर्द्धनमा नमस्ते एकेडेमी भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलाइ गरिँदैन : गृहमन्त्री आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु प्रकरण : ३ दिनदेखि शव अस्पतालको गेटमा बाग्लुङका कांग्रेसका क्षेत्रीय सभापति पक्राउ, आरोप- मापसे गरी प्रहरीमाथी कुटपिट एमालेमा फर्किए नेकपा एसका बैतडी इन्चार्ज र अध्यक्ष, बैतडीमा एस रित्तिएको एमाले दावी नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा जवाफी बहस जारी, खाँणलाइ थुनामुक्त गर्न माग रविको राजनीतिक प्रतिवेदन – प्रदेश भ्रष्टाचारको केन्द्र र कार्यकर्ता भर्तीकेन्द्र बन्याे, विकल्प सोच्नुपर्छ आगो ताप्ने क्रममा जलेर मृत्यु विपिनका बाआमा भन्छन्– समाचार हेर्दै रात बित्छ सुनको मूल्य स्थिर बढ्दै छ सामुदायिक विद्यालयप्रति आकर्षण इजरायल र हमासबीचको युद्धविराम थप १ दिन लम्ब्याइयो कोप–२८ मा भाग लिन प्रधानमन्त्री प्रचण्ड दुबईमा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पद यात्रा सुरू (फाेटाेफिचर) चिनियाँ बालबालिकामा निमोनियाको प्रकोप ‘आउटब्रेक’, भारतमा महामारी रोक्न तयारी सुरू इजरायली जेलमा यौन दुर्व्यवहार हुने गरेको मुक्त कैदीहरुको दाबी प्रथम केपीओली कप टि २० : रोहित र सन्दीपको टिम भिड्दै दक्षिण एसियामै पहिलोपटक लमजुङमा समलिंगी विवाह दर्ता