७ आश्विन २०८०, आईतवार

Sep 24, 2023

म्युनिख। विगत केही दिनदेखि बेपत्ता सामाजिक सञ्जालका प्रभावशाली तथा अर्बपति क्रिप्टो व्यापारी फर्नान्डो पेरेज अलागाबाको शव फेला परेको छ ।

Advertisement

अलागाबाको शव नाली नजिकै रातो रंगको सुटकेसबाट फेला परेको थियो । अलागाबाको शव धेरै टुक्रामा काटिएको थियो, जसलाई प्रहरीले बरामद गरेको छ। मिडिया रिपोर्टका अनुसार अलागाबा केही दिनअघि आफ्नो देश अर्जेन्टिना आएका थिए र राजधानी ब्यूनस आयर्समा बस्दै आएका थिए ।

अलागाबा जुलाई १९ मा बेपत्ता भएका थिए । बुधबार केही बालबालिका खेल्दै गर्दा नाली नजिकै रातो रङको सुटकेस देखे । बच्चाहरूले खोल्दा शरीरका धेरै अंगहरू थिए। बालबालिकाका अभिभावकले यसबारे प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । प्रहरीले घटनास्थलमा पुगेर सुटकेस खोलेर अलागाबाको शरीरका अङ्गहरू बरामद गरेको थियो । प्रहरीले सुटकेसमा अलागाबाको खुट्टा र हात फेला पारेको थियो। र एक छेउ नालीबाट बरामद भएको थियो।

मिडिया रिपोर्टका अनुसार सामाजिक सञ्जाल सेलिब्रेटी अलागाबालाई उनको शव टुक्रा टुक्रा पार्नु अघि गोली हानी हत्या गरिएको थियो। औँठाको छाप र शरीरमा ट्याटुको सहायताले अलागाबाको शव पहिचान गरेको प्रहरीले जनाएको छ । मिडिया रिपोर्टका अनुसार फर्नान्डो पेरेज अलागाबा स्पेनको बार्सिलोना शहरमा बस्थे। अलागाबाले लक्जरी गाडी भाडामा दिएर र क्रिप्टोकरेन्सी बेचेर धेरै पैसा कमाए।

अलागाबाले सामाजिक सञ्जालमा आफ्नो विलासी जीवनको झलक पनि देखाउने गर्थे, जहाँ उनलाई फलो गर्नेको संख्या १० लाखभन्दा बढी थियो। अलागाबा एक साताअघि मात्रै ब्यूनस आयर्स आएका थिए ।

अलागाबा ब्यूनस आयर्समा एउटा फ्ल्याट भाडामा लिएका थिए र जुलाई १९ मा फ्ल्याट छोड्ने भनिएको थियो, तर त्यही दिन अलागाबा बेपत्ता भए। यसपछि फ्ल्याटका मालिकले प्रहरीमा हराएको उजुरी दिएका थिए । यस सम्बन्धमा प्रहरीले एक जनालाई पक्राउ गरी अनुसन्धान गरिरहेको छ । ऋणका कारण अलागाबाको हत्या भएको अनुमान गरिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘सिद्धार्थ चेम्बर अफ कमर्श पत्रकारिता पुरस्कार’बाट गुप्ता सम्मानित विषादीयुक्त केमिकलबाट स्थानीय बासीको स्वास्थ्यमा समस्या भएको भन्दै उद्योग बन्द गर्न माग लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा बाल तथा महिला प्रसुतीका लागि छुट्टै काउन्टरको सुरुवात बुटवल आएर एआईजी भण्डारीको निर्देशन : भ्रष्टाचार शुन्य सहनशिलतामा काम गर्नुस् बुटवल गाेलपार्कको दुर्गा मन्दिरमा सन्ध्याकालिन महाआरती हुने बुटवलको देवीनगरमा गणपति मिष्ठान्नको ‘फ्रेन्चाइज’ बुटवलमा ईस्लाम धर्मालम्विहरुको धर्मगुरु पैगम्बरको १४९८ औं जन्मोत्सव विविध कार्यक्रम गरि मनाइँदै लागुऔषधसहित एकजना पक्राउ ‘अपराधको शैली परिवर्तन हुँदै जाँदा अनुसन्धान तथा नियन्त्रण थप चुनौतिपूर्ण बन्दै’ बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ खुकुरी प्रहार गरी हत्या गरेको आराेपमा एकजना पक्राउ जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा पाँचजना पक्राउ एयर गनसहित एकजना पक्राउ गाईको चित्रअंकित ‘मेडालियन सिक्का’ सार्वजनिक जसपाको कोशी प्रदेश समिति पुनर्गठन, पदाधिकारीमा को को परे ? चिलिमे-त्रिशुली २२० केभी प्रसारण लाइन पुषभित्र सक्ने समयसीमा नेपाल–चीन व्यवसाय परिषद् स्थापना गर्न नेपाल उद्योग परिसंघ र सीसीपीआईटीबीच समझदारी प्रधानसेनापति शर्मा भारत प्रस्थान टिकटक स्टार ‘मुन’को सम्झानामा युवा वर्गलाई सदेश मुलक गीत (भिडियोसहित) भष्ट्रचारको थप सुचना ओलीज्यूले नै दिनुहुन्छ: बराल