१५ आश्विन २०८०, सोमबार

Oct 2, 2023

बुटवल । बुटवलमा रहेकाे कानुङ बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि.ले सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत आफ्ना शेयर सदस्यहरुबाट संकलन गरेकाे १०८ पिन्ट रगत गतवर्ष बुटवलमा रहेकाे रक्त सञ्चार केन्द्रलाई उपलब्ध गराएकाे थियाे ।

Advertisement

नेपाल रेडक्रस साेसाईटी,रुपन्देही शाखाले आफ्नाे ५७ ओैं रक्त सञ्चार दिवसकाे अवसरमा सबैभन्दा धेरै रगत संकलन गरि उपलब्ध गराएकाे भन्दै उत्कृष्ट रक्तदाता संस्थाका रुपमा कानुङ सहकारीलाई  बुधवार बुटवलमा सम्मान गरेकाे छ ।

उक्त सम्मान पत्र,संस्थाका काेषाध्यक्ष युवराज काउचा,सदस्य ठमी थापा,शिक्षा उपसमितिका सदस्य गुमाकुमारी सिजाली  र व्यवस्थापक कुसुम पुनले ग्रहण गर्दै आफ्नाे सहकारी सम्मानित भएकाेमा रेडक्रस साेसाईटी,रुपन्देहीप्रति आभारी रहेकाे बताए ।

सम्मानले आफ्नाे सहकारीलाई थप सामाजिक उत्तरदायित्व वहन गर्न उत्प्रेरित गराएकाे सहकारीका सचिव एवम् सहकारी अभियन्ता बेनप्रसाद थापाले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गुल्मीको साबिक ३ मा पहिलो पटक महोत्सव तिलोत्तमाको बेबराचोक–कान्छीबजारसम्मको सडक निर्माण दोस्रो प्याकेजको ठेक्का सूचना प्रकाशन गर्न सहमति मोतीपुर औद्योगिक क्षेत्रको प्रगतिबारे बुटवलमा छलफल डिजिटल पेन्टसद्वारा चाडपर्ब लक्षित ‘डिजिटलको हर्ष उपहारको वर्षा’ योजना मनसुन लम्बियो: धान नकाटौं, काटेको भए भित्र्याइहालौं संघीयता कार्यान्वयनमा देखिएको समस्या कानुन बनेपछि अन्त्य हुन्छ : मन्त्री गुरुङ सभामुख घिमिरेलाई औषधि व्यवसायी संघको ज्ञापन नेशनल पेमेन्ट गेटवेमा भ्रष्टाचार गरेको आरोपमा सचिव मरासिनीसहित ७ जनाविरुद्ध मुद्दा दायर नवलपरासीमा यात्रुको पैसा चोरेर जंगलतिर भागेका एक भारतीय सशस्त्रको नियन्त्रणमा लुम्बिनीमा लम्पी स्किनबाट १ लाख ९२ हजार पशु संक्रमित, ९ हजार ६११ मरे बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ नवलपरासीको बर्दघाटमा चलचित्र “काँडेतार” को प्रर्दशन गम्भीर अपराधीलाई आममाफी दिएकोप्रति रास्वपाले गरायो राष्ट्रपतिको ध्यानाकर्षण बुटवलका वडाका कर्मचारीलाई राजस्व व्यवस्थापन सम्बन्धी तालिम पृथक पहिचान बनाउँदै गुल्मीका समन्वय प्रमुख काठमाडौंको गौशालामा गोली चल्यो, एक जना घाइते लगातार छैटौँ दिन पनि घट्यो सुनको भाउ बेपत्ता भएको १८ महिना पछि जंगलमा झुन्डिएको अवस्थामा शव भेटियो एसियाड क्रिकेटको क्वाटरफाइनलमा नेपालकाे प्रतिस्पर्धा भारतसँग वेस्टर्न युनियनको सडक यात्रा : बुटवल आइपुग्यो कलाकारको टोली