७ आश्विन २०८०, आईतवार

Sep 24, 2023

बुटवल । तिलोत्तमा नगरपालिकाको विभिन्न स्थानमा होडिङ बोर्ड राखिएको छ । विभेद मुक्त नगर समानता युक्त नगर निर्माण अभियान अन्तर्गत नगरपालिकाका विभिन्न महत्त्वपूर्ण स्थानमा होडिङ्ग बोर्ड राख्ने कार्यको शुभारम्भ भएको हो । नगरपालिकाका उपप्रमुख जगेश्वर देवी चौधरीले नगरपालिकामा होडिङ्ग बोर्ड गाँसेर शुभारम्भ गरेकी हुन् ।

जातीय तथा अन्यकुनै पनि प्रकारका सामाजिक विभेद र छुवाछूत गरेमा कानूनअनुसार दण्ड सजाय हुने सो होडिङ बोर्डमा उल्लेख गरिएको छ । कार्यक्रममा बोल्दै उपप्रमुख चौधरीले कुनै पनि बहाना कुनै प्रकारको विभेद नगर्न आग्रह गरिन् । नगरका विभिन्न १४ वटा महत्त्वपूर्ण र धेरै मानिसहरूको चहलपहल हुने स्थानमा त्यी होडिङ बोर्ड राखिएको सामाजिक विकास समिति संयोजक रवि सेञ्चुरीले बताए ।

नगरका बाउन्नकोटी मन्दिर , मोक्षधाम , तिलोत्तमाको सिमाना योगिकुटी र कटैया , स्कुल , वडा कार्यालय , बनवाटिकालगायतका स्थलमा होडिङ्ग बोर्ड राखिएको थालेको संयोजक सेन्चुरीले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘सिद्धार्थ चेम्बर अफ कमर्श पत्रकारिता पुरस्कार’बाट गुप्ता सम्मानित विषादीयुक्त केमिकलबाट स्थानीय बासीको स्वास्थ्यमा समस्या भएको भन्दै उद्योग बन्द गर्न माग लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा बाल तथा महिला प्रसुतीका लागि छुट्टै काउन्टरको सुरुवात बुटवल आएर एआईजी भण्डारीको निर्देशन : भ्रष्टाचार शुन्य सहनशिलतामा काम गर्नुस् बुटवल गाेलपार्कको दुर्गा मन्दिरमा सन्ध्याकालिन महाआरती हुने बुटवलको देवीनगरमा गणपति मिष्ठान्नको ‘फ्रेन्चाइज’ बुटवलमा ईस्लाम धर्मालम्विहरुको धर्मगुरु पैगम्बरको १४९८ औं जन्मोत्सव विविध कार्यक्रम गरि मनाइँदै लागुऔषधसहित एकजना पक्राउ ‘अपराधको शैली परिवर्तन हुँदै जाँदा अनुसन्धान तथा नियन्त्रण थप चुनौतिपूर्ण बन्दै’ बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ खुकुरी प्रहार गरी हत्या गरेको आराेपमा एकजना पक्राउ जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा पाँचजना पक्राउ एयर गनसहित एकजना पक्राउ गाईको चित्रअंकित ‘मेडालियन सिक्का’ सार्वजनिक जसपाको कोशी प्रदेश समिति पुनर्गठन, पदाधिकारीमा को को परे ? चिलिमे-त्रिशुली २२० केभी प्रसारण लाइन पुषभित्र सक्ने समयसीमा नेपाल–चीन व्यवसाय परिषद् स्थापना गर्न नेपाल उद्योग परिसंघ र सीसीपीआईटीबीच समझदारी प्रधानसेनापति शर्मा भारत प्रस्थान टिकटक स्टार ‘मुन’को सम्झानामा युवा वर्गलाई सदेश मुलक गीत (भिडियोसहित) भष्ट्रचारको थप सुचना ओलीज्यूले नै दिनुहुन्छ: बराल