५ आश्विन २०८०, शुक्रबार

Sep 22, 2023

मुम्बई । फिल्म ‘पुष्पा’को गीत ‘ऊ अंटावा’मा आइटम नृत्य गरेकी साउथ अभिनेत्री सान्था रुथ प्रभु हरेक दिन सफलताको नयाँ उडान भरिरहेकी छन् । हालका दिनमा उनी अभिनेता वरुण धवनका साथ सर्बियामा वेब सिरिज ‘सिटाडेल’को सुटिङ गरिरहेकी छन् । यो वेब सिरिज प्रियंका चोपडाले अभिनय गरेको वेब सिरिजको हिन्दी भर्सन हो ।

Advertisement

सामन्थाले चाँडै नै बाफ्टा अवार्ड विजेता हलिउड निर्देशक फिलिप जोनको निर्देशकीय फिल्ममा अभिनय गर्ने भएकी छन् । उनी ‘सिटाडेल’को काम पुरा गरेपछि विवेक कालराका साथ पहिलो अङ्ग्रेजी फिचर फिल्ममा अभिनय गर्नेछिन् । यो फिल्म टिमरी एन मुरारीको उपन्यास ‘द अरेजन्मेन्ट्स अफ लभ’मा आधारित हुनेछ ।

फिल्मले एक दक्षिण एसियाली वेल्समेन विवेक कालराको कथा बोल्नेछ । जो आफ्नो पिता खोज्नका लागि चेन्नईको यात्रा गर्छन् । उनले एक जासुस(सामन्था रुथ प्रभु)को सहयोग माग्छन् । रोमान्टिक कमेडीमा आधारित फिल्ममा दर्शकले पूर्वीय र पश्चिमी संस्कृतिको मिश्रण पाउनेछन् ।

फिल्मको सुटिङ चेन्नई र यूकेमा हुनेछ । फिल्म अङ्ग्रेजी र तमिल दुवै भाषामा रिलिज हुनेछ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राहत शिक्षकहरुले पुनः आन्दोलनको घोषणा लुम्बिनी प्रदेश याेजना आयाेगमा थपिए दुई सदस्य पल्लीकोट स्वास्थ्य चौकीमा गुल्मी जिल्लाका स्वास्थ्यकर्मीहरुको जमघट २१ औं लिस्नु कपको उपाधि फर्साटिकरलाई सरकार र शिक्षकबीच सहमति, आन्दाेलन फिर्ता बैतडीमा १९ वर्षीया एक किशोरी मृत फेला रासायिक मल विस्थापित गर्न अर्गानिक मल उत्पादनमा ध्यान बाँकेको जयेन्दु बाल सुधार गृहमा झडपपछि नौ थुनुवा फरार मलेसिया पठाइदिन्छु भन्दै तीन लाख ठगी गर्ने एक जना प्रकाउ नक्कली नोटसहित सुनसरीबाट दुई जना पक्राउ दिगो विकास लक्ष्यका बारेमा छलफल गर्न सरकारले सर्वपक्षीय बैठक बोलाउनुपर्छ : अध्यक्ष तिमिल्सिना अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेन र प्रधानमन्त्री प्रचण्डबीच भेटवार्ता रुपन्देहीमा माछापुच्छ्रे बैंकको ठगी प्रकरण: बैकिङ्ग कसुरमा एजेण्ट निरन्जन पाठक पक्राउ सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच वार्ता जारी विद्यालय शिक्षा विधेयकमा धैरै त्रुटी, ७० भन्दा बढी संशोधन हाल्नुपर्ने छन् : गगन थापा कैलाली र कास्कीबाट लागुऔषधसहित दुईजना पक्राउ दाङमा सवारी धनि माथि खुकुरी प्रहार जी २० सम्मेलनको समीक्षा नक्कली नोटसहित एकजना पक्राउ भरुवा बन्दुकसहित एकजना पक्राउ