११ आश्विन २०८०, बिहीबार

Sep 28, 2023

बुटवल । बुटवल–११ देवीनगरस्थित गार्गी एकेडेमीमा शनिबार स्वागत तथा अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । विद्यालयमा भर्ना भएका नवआगन्तुक विद्यार्थी स्वागत तथा अभिभावकहरू अभिमुखीकरण गरिएको हो ।

Advertisement

विद्यालयमा यो वर्ष ४२६ जना नयाँ विद्यार्थी थपिएका छन् । विद्यालयका प्राचार्य भुवन अधिकारीले अभिभावकहरुलाई अभिमुखीकरण प्रशिक्षण दिएका थिए । प्राचार्य अधिकारीले विद्यालयले स्थापनाको छोटो समयमा अभिभावक र विद्यार्थीको मन जित्न सफल भएको बताए । गुणस्तरीय शिक्षामा विद्यालय सधै प्रतिबद्ध रहेको प्राचार्य अधिकारीले प्रतिबद्धता व्यक्त गरे ।

विद्यालयलका अध्यक्ष रणबहादुर थापाले विद्यालय अब्बलतातर्फ लम्किरहेको बताउँदै सबैको साथ र हौसला सधै आवश्यक रहेको बताए । कार्यक्रममा विद्यालयका सल्लाहकारहरू राजेन्द्र ढकाल, भरत पाठक, चन्द्रमणि अधिकारी, विद्यालयका उपाध्यक्ष झविन्द्र अधिकारी, सञ्चालक लोकराज शर्मा लगायतले बोलेका थिए । विद्यालयका सञ्चालक जीवन अधिकारीको स्वागत तथा नेपाली विषय विभागका प्रमुख नवराज न्यौपानेको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

सोही अवसरमा विद्यालयले टेवलटेनिसका राष्ट्रिय खेलाडीद्वय रितिम गुरूङ र सुजल आचार्यलाई सम्मान गरेको थियो । कार्यक्रममा विद्यार्थीहरू विभिन्न नृत्यहरू प्रस्तुत गरेका थिए । विद्यालयमा २ हजार ६७ विद्यार्थी अध्ययनरत छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नारायणीमा नुहाउने क्रममा दुई युवक बेपत्ता राप्रपा अध्यक्ष लिङ्देन कतार प्रस्थान, कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी बुद्धिमान तामाङलाई १ हजार ४०० रुपैयाँ घट्यो सुनको भाउ विदेश जाने मोह त्यागेर निजामती रोजेको म ! हिरोइन तस्करीको मामिलामा भारतमा कांग्रेस सांसद पक्राउ १९औं एसियाली खेलकुद : ब्याडमिन्टनमा नेपाल पुरुष टिम क्वाटरफाइनलमा प्रवेश मीड सोलु हाइड्रोपावरको आइपीओ बाँडफाँट ३५ स्थानीय तहलाई एम्बुलेन्स वितरण गर्दै काठमाडौं महानगर नेपालको सार्वजनिक ऋण २३ खर्ब ९ अर्ब पुग्यो, दुई महिनामै ४९ अर्ब २३ करोड थपियो एमाले बाग्मती प्रदेशका भावी नेतृत्वका लागि आज मतदान सन्दर्भ सेप्टेम्बर २८ : रेविजबाट बच्न सकिन्छ लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा बढ्दै जनविश्वास, सेवा सुधारका लागि ‘निर्देशिका’ ल्याउने तयारी  साफ यू-१९ च्याम्पियनसिप फुटबल : भारतसँग नेपाल स्तब्ध बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन बाँकेमा पाटेबाघ मृत फेला राष्ट्रियव्यापी पावरलिफ्टिङ्ग प्रतियोगिता एनवाईएफसी क्लासिक-२०२३ सम्पन्न संखुवासभाका कांग्रेस जिल्ला सभापति दिपक खड्काले दिए राजीनामा सेयर बजार १८.६० अंकले घट्यो सुन किन्ने बहानामा चोरी गर्ने चारजना पक्राउ