१४ मंसिर २०८०, बिहीबार

Nov 30, 2023

बुटवल । सिद्धार्थ राजमार्ग अन्तरगत बुटवल-पाल्पा सडक मँगलबार दिउसो ३ घण्टा बन्द भएर खुलेको छ । सोमबार तिनाउ-३ झुम्सामा सडक दुर्घटनामा परी ज्यान गुमाएका ३२ वर्षीय जीवन पन्तका आफन्तले विभिन्न माग राख्दै सडक बन्द गराएका थिए ।

Advertisement

मृतकका परिवार, जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पा र गण्डकी ट्रक यातायात व्यवसायी समितिका प्रतिनिधि बीच अहिले साँझ वार्ता हुँदै गरेको हो । वार्ताबाट सहमतिमा जाने सर्त अनेसार अवरुद्ध सडक खुलाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरीक्षक विरेन्द्र थापाले जानकारी दिए । सडक सूचारू भएसँगै बाटोमा रोकिएका सवारीहरु गन्तव्यतर्फ लागेका छन् ।

मँगलबार बुटवलबाट पाल्पातर्फ जाँदै गरेको लु १ क २६१४ नम्बरको टिपरले विपरित दिशाबाट आउँदै गरेको लु ४४ प ५८०५ नम्बरको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा चालक ३२ वर्षीय पन्तको मृत्यु भएको थियो । घटनापछि दुर्घटना संलग्न टिपरका धनी सम्पर्कमा नआएको भन्दै पीडितहरुले विरोध जनाएका थिए । टिपर र चालक भने प्रहरी नियन्त्रणमै रहेका छन् ।

गुल्मीको छत्रकोट गाउँपालिका–३, हर्दिनेटाका पन्तले चलाएको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिएपछि घाइते भएका थिए । प्रहरी चौकी दोभान र स्थानीय बासिन्दाले तत्काल लुम्बिनी प्रदेश अस्पताल रुपन्देहीमा पठाएकामा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । मृतकका परिवारलाई उचित क्षतिपूर्तिको व्यवस्था गर्नुपर्ने, दोषिलाई तत्काल पक्राउ गरी कानूनी कारबाही गर्नुपर्ने लगायतका माग राखेर सडक अवरुद्ध गरिएको थियो ।

टिपर धनीले मँगलबार दिउसो २ बजे पीडित पक्षसँग भेट्ने र छलफल गर्ने आश्वासन दिए पनि सम्पर्कमा नआएपछि आन्दोलन गर्नु परेको पीडित पक्षका प्रतिनिधि बिमल खड्काले जानकारी दिए । मृतकको शव अहिले पनि लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमै पोष्टमार्टम नगरी राखिएको छ । सहमतिपछि मात्रै शव पोष्टमार्टम र अन्तिम दाहसंस्कार गर्ने पीडित पक्षेको अडान रहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन हरियाली प्रबर्द्धनमा नमस्ते एकेडेमी भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलाइ गरिँदैन : गृहमन्त्री आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु प्रकरण : ३ दिनदेखि शव अस्पतालको गेटमा बाग्लुङका कांग्रेसका क्षेत्रीय सभापति पक्राउ, आरोप- मापसे गरी प्रहरीमाथी कुटपिट एमालेमा फर्किए नेकपा एसका बैतडी इन्चार्ज र अध्यक्ष, बैतडीमा एस रित्तिएको एमाले दावी नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा जवाफी बहस जारी, खाँणलाइ थुनामुक्त गर्न माग रविको राजनीतिक प्रतिवेदन – प्रदेश भ्रष्टाचारको केन्द्र र कार्यकर्ता भर्तीकेन्द्र बन्याे, विकल्प सोच्नुपर्छ आगो ताप्ने क्रममा जलेर मृत्यु विपिनका बाआमा भन्छन्– समाचार हेर्दै रात बित्छ सुनको मूल्य स्थिर बढ्दै छ सामुदायिक विद्यालयप्रति आकर्षण इजरायल र हमासबीचको युद्धविराम थप १ दिन लम्ब्याइयो कोप–२८ मा भाग लिन प्रधानमन्त्री प्रचण्ड दुबईमा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पद यात्रा सुरू (फाेटाेफिचर) चिनियाँ बालबालिकामा निमोनियाको प्रकोप ‘आउटब्रेक’, भारतमा महामारी रोक्न तयारी सुरू इजरायली जेलमा यौन दुर्व्यवहार हुने गरेको मुक्त कैदीहरुको दाबी प्रथम केपीओली कप टि २० : रोहित र सन्दीपको टिम भिड्दै दक्षिण एसियामै पहिलोपटक लमजुङमा समलिंगी विवाह दर्ता