ताजा अपडेट »

बुटवलमा यामाहाको एक्स्चेन्ज सुरु

मंगलबार, ०७ चैत्र २०७९, ११ : ५४
4 Shares

बुटवल । बुटवलमा यामाहाको महा एक्स्चेन्ज मेला सुरु भएको छ । कम्पनीले चैत ५ गतेदेखि सुरु गरेको मेला चैत १० गतेसम्म सञ्चालनमा रहने छ ।

उक्त मेलमा ग्राहकले जुनसुकै ब्राण्डको पुराना मोटरसाइकल तथा स्कुटरसँग यामाहाको नयाँ मोटरसाइकल तथा स्कुटर एक्स्चेन्ज गर्न सकिने एरिया सेल्स म्यानेजर सुवास देवकोटाले बताए । ग्राहकले हरेक एक्स्चेन्जमा १५ हजार थप मूल्याङकन गर्ने कम्पनीले जनाएको छ । यसका साथै यो मेलामा शून्य प्रतिशत ब्याजदर, कम डाउनपेमेन्ट जस्ता सुविधा रहेको छ ।

त्यसैगरी नगदमा मोटरसाइकल किन्न चाहाने ग्राहकका लागि नगद ७ हजार रुपैयाँ छुट, फ्रि एशोसरिज जस्ता सुविधा रहेको छ । साथै ग्राहकहरुले नगद खरिदमा स्क्याच कार्ड मार्फत १ लाख सम्म नगद प्राप्त गर्न सक्ने म्यानेजर देवकोटाले बताए । यामाहाको एफजेड सिरिज, एमटी, आर १५ भी ३, रेजेडआर, फसिनो जस्ता अन्य मोटरसाइकल मेलामा रहको छ

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।