२६ जेष्ठ २०८०, शुक्रबार

Jun 9, 2023

बुटवल । बुटवलमा यामाहाको महा एक्स्चेन्ज मेला सुरु भएको छ । कम्पनीले चैत ५ गतेदेखि सुरु गरेको मेला चैत १० गतेसम्म सञ्चालनमा रहने छ ।

उक्त मेलमा ग्राहकले जुनसुकै ब्राण्डको पुराना मोटरसाइकल तथा स्कुटरसँग यामाहाको नयाँ मोटरसाइकल तथा स्कुटर एक्स्चेन्ज गर्न सकिने एरिया सेल्स म्यानेजर सुवास देवकोटाले बताए । ग्राहकले हरेक एक्स्चेन्जमा १५ हजार थप मूल्याङकन गर्ने कम्पनीले जनाएको छ । यसका साथै यो मेलामा शून्य प्रतिशत ब्याजदर, कम डाउनपेमेन्ट जस्ता सुविधा रहेको छ ।

त्यसैगरी नगदमा मोटरसाइकल किन्न चाहाने ग्राहकका लागि नगद ७ हजार रुपैयाँ छुट, फ्रि एशोसरिज जस्ता सुविधा रहेको छ । साथै ग्राहकहरुले नगद खरिदमा स्क्याच कार्ड मार्फत १ लाख सम्म नगद प्राप्त गर्न सक्ने म्यानेजर देवकोटाले बताए । यामाहाको एफजेड सिरिज, एमटी, आर १५ भी ३, रेजेडआर, फसिनो जस्ता अन्य मोटरसाइकल मेलामा रहको छ

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जिल्ला निर्वाचन कार्यालय खारेज गर्न खोजिएको होइन : प्रधानमन्त्री जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा पाँचजना पक्राउ यस्तो छ लुम्बिनी प्रदेशको नीति तथा कार्यक्रम (पूर्णपाठ) गेटामा स्वास्थ्य विज्ञान विश्वविद्यालय नै खोलिनुपर्छ : नेता महर प्रधानमन्त्री प्रचण्डविरूद्धको ‘युद्ध अपराध’सम्बन्धी रिट दर्ता गर्न बाटो खुल्यो एमाले नेतामाथिको आक्रमणमा सत्ताधारीको संलग्नता देखियो : योगेश भट्टराई गुल्मीका रामु बिक ५ दिनदेखि बेपत्ता जलहरी बहस संसदको रेकर्डवाट हटाएकोमा रामहरी खतिवडाको आपत्ति विद्यालय कर्मचारी माथि राज्यबाटै चरम श्रमशोषण नेपाल धितोपत्र बोर्डले मनकामना दरौंदी हाइड्रोपावरको सेयरमा आवेदन नदिन आग्रह पहिचानको नाममा अराजकता मच्चाउनेलाई कारबाही गरिनेछः गृहमन्त्री  सुनचाँदीको भाउमा उतारचढाव कुमारी बैंकको १ लाख ४६ हजार कित्ता संस्थापक सेयर लिलामी खुल्यो आइएमई लाइफको आइपीओ खुला हुने २९ जिल्ला न्यायाधीशका लागि दरखास्त आव्हान [सूचनासहित] अत्याधिक गर्मी बढेपछि तिलोत्तमामा निः शुल्क सर्वत पानी वितरण ४७ बर्षकी भइन टाइटनिककी रोज  नेपालका असरफसँग डिल गरे पछि सञ्जीव जीवाकाे लखनउ अदालतमा हत्या लुम्बिनी प्रदेश सरकारले आज नीति तथा सार्वजनिक गर्ने भाषण गर्न नपाउँदा सभामुख घर्तीको आक्रोस : लुम्बिनी केवलकारलाई ‘पूँजीवादी दलाल’का पनि ‘दलाल’को संज्ञा