१४ चैत्र २०७९, मंगलवार

Mar 28, 2023

लुटपाटमा प्रयोग गरिएको स्कुटर

बुटवल । रुपन्देही तिलोत्तमामा मोटरसाइकल, मोवाइल तथा पर्स लुट्ने एक युवालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा स्याङ्जा जिल्ला विरुवा घरभई हाल रूपन्देही तिलोत्तमा-४ नयाँमिल बस्ने २४ वर्षीय दिलिप लम्साल रहेकम छन् ।

ईलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलका अनुसार गत फागुन २५ गते तिलोत्तमा-२ जोगिकुटीबाट  गणेश पन्थीको नाममा रहेको लु ३९ प ११४१ नम्बरको २ सय सीसीको एनएस मोटरसाईकल, मोबाइल र पर्स समेत लुटेर लगेको आरोपमा लम्साल पक्राउ परेका हुन् । उनलाई चोरी सम्बन्धी कसुर शिर्षकमा मुद्दा दर्ता गरी थप अनुसन्धान भई रहेको । प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

धरौटी बुझाएर छुटे प्रधानमन्त्रीविरुद्ध नाराबाजी गर्दा जेल परेका युवकहरू विराटनगरमा पहिचानवादी र प्रहरीबीच झडप, अश्रुग्यास प्रहार ‘लालपुर्जा लिँदा लाग्ने शुल्क धेरै भयो, घटाउनुको विकल्प छैन्’ मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु लागुऔषधसहित १० जना पक्राउ लटरम्म फूलेको आँपमा फड्के किराको प्रकोप बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ विश्वप्रकाश शर्माले भने- गणतन्त्रमा विरोधीको मुख थुन्न पाइँदैन, युवालाई अविलम्ब रिहा गर जनताले चाहे अर्को पार्टी खोल्न सक्छु : भीम रावल मिटरब्याज पीडितसँग वार्ता गर्न समिति गठन, विधेयक दर्ताबारे मन्त्रिपरिषद्को बैठकमा निर्णय हुने एकीकृत समाजवादीको सचिवालय बैठक आह्वान घट्यो सुनकाे भाउ नायक शिव श्रेष्ठले पोडकास्ट चलाउने एमाले एक्लनु षडयन्त्रको शिकार कि नेतृत्वको कमजोरी ? प्रमोद खरेलको ‘कर्मै मेरो रैछ खोटी’मा शिल्पा पोखरेल र विक्रम एमालेमै बस्न अन्तिम बिन्दुसम्म प्रयास गर्नेछु : भीम रावल खुलामञ्च निषेधित क्षेत्र होइन, खुलामञ्चमा राख्ने तयारी गरिनु शंकास्पद : मेयर शाह महालक्ष्मी विकास बैंकले ऋणपत्र निष्कासन गर्न धितोपत्र बोर्डबाट पायो अनुमति कृषि विकास बैंकको आज लाभांश प्रस्ताव पारित हुँदै साथीले चलाएको बन्दुक पडकिदा गुरुङको मृत्यु