१४ माघ २०७९, शनिबार

Jan 28, 2023

बुटवल । संचारकर्म संगै गीत संगीतलाई पनि अगाडी बढाईरहेका रुपन्देहीका संचारकर्मी सुदिप गौतमको एकल मार्मिक गीत “भैगो रुदिन ” बजारमा आएको छ । लोक प्रिय लोक गायीका शर्मिला गुरुङको आवाजमा गीत बजारमा आएको हो।

उक्त गीतमा संचारकर्मी गौतमले शब्द रचना गरेका छन भने संगीत धर्मराज पौडेलले गरेका हुन् । गीतमा महेन्द्र भण्डारीको एरेन्ज रहेको छ । नारीको कथा व्यथामा आधारित रहेर गित तयार गरिएको संचारकर्मी गौतम बताउछन । उक्त गीतमा सन्तोष शर्मा परि शर्मा ,कल्पना कार्की सगुन शर्मा रमेश भुषाल लगायतका कलाकारहरुले अभिनय गरेका छन।

छायाकन सम्पादन र निर्देशन बिष्णु भट्टराईले गरेका हुन् । उक्त गित श्रजक सुदिप गौतमको आफ्नै युट्युब च्यानल उपहार ईन्टरटेनमेन्ट बाट रिलिज गरिएको छ। गीतले दर्शक श्रोताको माया पाउने बिश्वास लिएका छन।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

यस्तो रहनेछ आजको मौसम सर्वोच्चको फैसलाले रविको रफ्तारमा रोक एसईई परीक्षा चैत १७ गतेदेखि (तालिकासहित) रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी