१५ आश्विन २०८०, सोमबार

Oct 2, 2023

बुटवल । स्वः अपुर्व श्रेष्ठको स्मृतिमा बुटवलमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । नेपाल नियमित रक्तदाता संघ केन्द्रिय समिति र फ्रिडम गायजको संयुक्त बृहत रक्तदान कार्यक्रममा १०८ जनाले रक्तदान गरेका नेपाल नियमित रक्तदाता संघबाट कार्यक्रम संयोजक प्रेम सुनारले बताए।

Advertisement

कार्यक्रम नेपाल नियमित रक्तदाता संघ केन्द्रिय समितिका अध्यक्ष दया बहादुर सिलवालको अध्यक्षता, बुटवल उपमहानगर पालिका वडा न.७ का अध्यक्ष पदम राज गाहाको प्रमुख आतिथ्यता,बुटवल हिलपार्क परिषदका महासचिव टंक पराजुलीको विशिष्ट आतिथ्यता,नेपाल नियमित रक्तदाता संघ केन्द्रिय आर्थिक सल्लाहकार आनन्द भट्टराई क्षेत्री, सल्लाहकार लेखनाथ न्यौपाने उपाध्यक्ष लेखनाथ भण्डारी लगाएतको आतिथ्यतामा भएको हो ।

शनिबार बुटवलस्थित हिलपार्कमा आयोजित रक्तदान कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष सिलावालले कोरोना र डेंगू संक्रमणको समयमा रगतको आवश्यकता बढ्दो रहेको बताउँदै रगत नपाएर ज्यान गुमाउने अवस्था आउन नदिन वृहत रक्तदान कार्यक्रम गरेको बताए ।

वृहत रक्तदान कार्यक्रममा नेपाल नियमित रक्तदाता संघ केन्द्रिय समितिका सदस्यज्युहरु राजेश गैरे, मन्जु गिरी, बिष्णु भण्डारी,अशेस सिलवाल लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रम संघका उपाध्यक्ष लेखनाथ भण्डारीको स्वागत र मञ्जु गिरीको सञ्चालनमा भएको फ्रिडम गायजबाट रक्तदान कार्यक्रमका संयोजक प्रकाश क्षेत्रीले बताए ।

संघले हरेक महिनाको तेस्रो शनिबार नियमित रक्तदान गर्दै आएको र कुनै महिना फ्रिडम गायजसँ सहकार्य पनि गर्दै आएको केन्द्रिय सदस्य प्रेम बहादुर सुनारले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गुल्मीको साबिक ३ मा पहिलो पटक महोत्सव तिलोत्तमाको बेबराचोक–कान्छीबजारसम्मको सडक निर्माण दोस्रो प्याकेजको ठेक्का सूचना प्रकाशन गर्न सहमति मोतीपुर औद्योगिक क्षेत्रको प्रगतिबारे बुटवलमा छलफल डिजिटल पेन्टसद्वारा चाडपर्ब लक्षित ‘डिजिटलको हर्ष उपहारको वर्षा’ योजना मनसुन लम्बियो: धान नकाटौं, काटेको भए भित्र्याइहालौं संघीयता कार्यान्वयनमा देखिएको समस्या कानुन बनेपछि अन्त्य हुन्छ : मन्त्री गुरुङ सभामुख घिमिरेलाई औषधि व्यवसायी संघको ज्ञापन नेशनल पेमेन्ट गेटवेमा भ्रष्टाचार गरेको आरोपमा सचिव मरासिनीसहित ७ जनाविरुद्ध मुद्दा दायर नवलपरासीमा यात्रुको पैसा चोरेर जंगलतिर भागेका एक भारतीय सशस्त्रको नियन्त्रणमा लुम्बिनीमा लम्पी स्किनबाट १ लाख ९२ हजार पशु संक्रमित, ९ हजार ६११ मरे बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ नवलपरासीको बर्दघाटमा चलचित्र “काँडेतार” को प्रर्दशन गम्भीर अपराधीलाई आममाफी दिएकोप्रति रास्वपाले गरायो राष्ट्रपतिको ध्यानाकर्षण बुटवलका वडाका कर्मचारीलाई राजस्व व्यवस्थापन सम्बन्धी तालिम पृथक पहिचान बनाउँदै गुल्मीका समन्वय प्रमुख काठमाडौंको गौशालामा गोली चल्यो, एक जना घाइते लगातार छैटौँ दिन पनि घट्यो सुनको भाउ बेपत्ता भएको १८ महिना पछि जंगलमा झुन्डिएको अवस्थामा शव भेटियो एसियाड क्रिकेटको क्वाटरफाइनलमा नेपालकाे प्रतिस्पर्धा भारतसँग वेस्टर्न युनियनको सडक यात्रा : बुटवल आइपुग्यो कलाकारको टोली