६ आश्विन २०८०, शनिबार

Sep 23, 2023

बुटवल । नेपाल ट्रेड युनियन महासंघ जिफन्ट लुम्बिनी प्रदेश कमिटिले मुटुका विरामीलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । कपिलवस्तु बाणगंगा नगरपालिका-८ मधुवनका पुर्ण बहादुर भाट क्षेत्रीलाई जिफन्ट लुम्बिनी प्रदेश कमिटिले आर्थिक सहयोग गरेको हो ।

भाटले जिफन्ट आवद्ध घटक युनियन कृषि मज्दुर संघ (फापुन) मा रहेर विभिन्न जिम्मेवारी पूरा गरेका थिए । मुटुको समस्याबाट लामो समयसम्म ग्रसित भाटलाई उपचारमा सहयोग होस भन्ने उद्देश्यले जिफन्ट राष्ट्रिय कमिटी उपाध्यक्ष कमल गौतम, लुम्बिनी प्रदेश कमिटी अध्यक्ष हुमकान्त काफ्ले, सचीव सन्तोस के.सी, प्रभा पौडेल, कर्ण लामा, दिल कुमारी भण्डारी, गणेश राना लगायतको टोलीले भाटकी श्रीमती सिता वि.सी लाई ३० हजार रुपैया आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण गरेको थियो ।
आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा बोल्दै जिफन्ट राष्ट्रिय कमिटि उपाध्यक्ष कमल गौतमले संस्थाको सानो सहयोगले अन्य सहयोगीहरुलाई रकम प्रदान गर्न हौसल्ला मिल्ने बताउँदै भाटको सिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गरे ।

जिफन्ट लुम्बिनी प्रदेश कमिटी अध्यक्ष हुमकान्त काफ्लेले मुटुका रोगी भाटले युनियन कृषि मजदुर संघ (फापुन)मा गरेको कार्यको सम्झना गर्दै स्वास्थ्यलाभको कामना गरे । आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रम जिफन्ट लुम्बिनी प्रदेश कमिटि सचिव सन्तोष के.सीको सञ्चालनमा भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भाटभटेनीलाई झापाली जनताको उत्साहजनक साथ, बिर्तामोड स्टोरमा छुट यथावत प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र चिनियाँ राष्ट्रपति सिबीच भेटवार्ता महिलाको छातीमा अटोग्राफ दिए पछि डोनाल्ड ट्रम्प बिबादमा लुम्बिनीमा ४८९ जनाले लगाए पाठेघरको मुखको क्यान्सर विरुद्ध खोप, असोज १० गतेसम्म अभियानको समय थप आलुले बजार र मूल्य नपाउँदा किसान मर्कामा प्रधानमन्त्री दाहाल चीनमा, यस्तो छ एक हप्ताको कार्यक्रम कांग्रेस निकट मुस्लिम संघको महाधिवेसनको तयारी पूरा नेपाल क्रिकेट संघको अध्यक्षमा पुनः चन्द निर्वाचित ‘स्वास्थ्य सामग्रीमा वितरणमुखी बनेर राज्यलाई कंङ्गाल नबनाऔं’ एनआरएनए अध्यक्षका प्रत्याशी शर्माकाे विश्व दौडाहा जारी देश बिरुद्ध लेखेको आरोपमा पाकिस्तानमा एक पत्रकार हिरासतमा छन्द लहरीमा लहरिँदा नेपालमा लगानी गर्न आयरल्याण्डका राष्ट्रपतिसँग सभामुखकाे अनुराेध ओलीले सम्झिए भारतीय नाकाबन्दीका कष्टकर दिन आज क्यानको नेतृत्व चयन हुँदै, चतुरबहादुर र बिनयराज बीच प्रतिस्पर्धा मुगु सदरमुकाम गमगढी बजारमा आगलागी, ५ घर पूर्ण रुपमा क्षति  बोलेरो जीपबाट खसेर बालकको मृत्यु आजदेखि प्रधानमन्त्री प्रचण्ड चीन भ्रमणमा राहत शिक्षकहरुले पुनः आन्दोलनको घोषणा लुम्बिनी प्रदेश याेजना आयाेगमा थपिए दुई सदस्य