५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

मंसिर १३,
ग्लोबल आवाज

Advertisement

बुटवल । अर्घाखाँचीको सन्धिखर्क नगरपालिका–६ नरपानिमा बुधबार १९ जनाको ज्यान जाने गरी भएको बस दुर्घटना प्रति नेपाली कांग्रेस प्रदेश ५ संसदीय दलकी सचेतक निर्मला क्षेत्रीले गहिरो दुःख व्यक्त गरेकी छिन् ।

एक प्रेस विज्ञप्ति जारी गर्दै उनले दुर्घटनामा परी निधन भएकाहरुप्रति हार्दिक श्रद्धाञ्जली अर्पण गर्दै शोकाकुल परिवारजनमा समबेदना प्रकट गरेकी छिन् । साथै दुर्घटनामा परी घाइते भएकाको शिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गर्दै प्रभाबकारी उपचारको लागि सम्बन्धीत निकायको ध्यानाकर्षण समेत गराएकी छिन् । सचेत क्षेत्रीले अर्घाखाँचीमा पटक पटक सवारी दुर्घटना हुने गरेको प्रति चिन्ता व्यक्त गर्दै दुर्घटना हुनुको कारण पत्ता लगाई तत्काल समस्या पहिचान गरी सरकार र सम्बन्धीत सबै सरोकारवाला निकायलाई दीर्घकालीन रुपमा समाधान गर्नका लागि आग्रह गरेकी छिन् ।

बुधारबार अर्घाखाँचीबाट बुटवल आउँदै गरेको लु २ ख २१४८ नम्बरको बस नरपानिमा दुर्घटना हुदाँ ११ पुरुष, ६ महिला, १ बालक र १ बालिका गरी १९ जनाको मृत्यु हुनुको साथै १८ जना घाइते भएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु