२४ जेष्ठ २०८०, बुधबार

Jun 7, 2023

मंसिर १३,
ग्लोबल आवाज

Advertisement

बुटवल । अर्घाखाँचीको सन्धिखर्क नगरपालिका–६ नरपानिमा बुधबार १९ जनाको ज्यान जाने गरी भएको बस दुर्घटना प्रति नेपाली कांग्रेस प्रदेश ५ संसदीय दलकी सचेतक निर्मला क्षेत्रीले गहिरो दुःख व्यक्त गरेकी छिन् ।

एक प्रेस विज्ञप्ति जारी गर्दै उनले दुर्घटनामा परी निधन भएकाहरुप्रति हार्दिक श्रद्धाञ्जली अर्पण गर्दै शोकाकुल परिवारजनमा समबेदना प्रकट गरेकी छिन् । साथै दुर्घटनामा परी घाइते भएकाको शिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गर्दै प्रभाबकारी उपचारको लागि सम्बन्धीत निकायको ध्यानाकर्षण समेत गराएकी छिन् । सचेत क्षेत्रीले अर्घाखाँचीमा पटक पटक सवारी दुर्घटना हुने गरेको प्रति चिन्ता व्यक्त गर्दै दुर्घटना हुनुको कारण पत्ता लगाई तत्काल समस्या पहिचान गरी सरकार र सम्बन्धीत सबै सरोकारवाला निकायलाई दीर्घकालीन रुपमा समाधान गर्नका लागि आग्रह गरेकी छिन् ।

बुधारबार अर्घाखाँचीबाट बुटवल आउँदै गरेको लु २ ख २१४८ नम्बरको बस नरपानिमा दुर्घटना हुदाँ ११ पुरुष, ६ महिला, १ बालक र १ बालिका गरी १९ जनाको मृत्यु हुनुको साथै १८ जना घाइते भएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमालेले ७० वर्षे उमेरहद हटाउने मधेस सरकारको नीति तथा कार्यक्रम सार्वजनीक खप्तड अब ‘खप्तड विकास कोष’मा परिणत हुनेछ : प्रधानमन्त्री लागूऔषधसहित धनगढीमा एक किशोरी पक्राउ नाबालिका दिदीबहिनीमाथि सामूहिक बलात्कारको प्रयास नवलपरासीमा श्रीमान-श्रीमतिको रहस्यमय मृत्यु पहिलोपटक क्यानाडामा गुञ्जिँदै प्रकाश सपुत प्रथम खप्तड अन्तर्राष्ट्रिय आध्यात्मिक सम्मेलन सुरु, खप्तडको समग्र विकासका लागि पहल गर्छु : प्रधानमन्त्री संसदमा मात्र होइन व्यवहारमा पनि बजेट पास हुनुपर्छ: केपी ओली संसदमा मात्र होइन व्यवहारमा पनि बजेट पास हुनुपर्छ : केपी ओली सेयर बजार २५.६६ अंकले बढ्यो संसदमा ओलीको प्रश्न- गाँजाको बिउ लिएर बसेको व्यापारी को हो ? करका दरमा व्यापारीको अनुहार देखिन्छ : केपी ओली स्थानीय तहका उपप्रमुख र रूपन्देहीका पत्रकार महिलाबीच अन्तरसंवाद बजेट निर्माणमा मेरो इमान्दारितामा एक इन्च पनि हल्लिएको छैन : अर्थमन्त्री डा. महत ‘अखण्ड भारत’ को नक्सामा नेपाली भूमि समावेश गरिएकोप्रति युवा संघ रुपन्देहीको ध्यानकर्षण रुपन्देहीमा सदस्यता शुद्धिकरण सच्याउन माग गर्दै प्रेस चौतारीले बुझायो ज्ञापनपत्र बजेटमा विचौलिया प्रवेश रोक्न ठूला भ्रष्टाचारीलाई मृत्युदण्ड दिने व्यवस्था गरौँ : प्रेम सुवाल सिंगटी हाइड्रो इनर्जी लिमिटेडकाे साधारणसभा आह्वान कांग्रेसले कोशी प्रदेशमा आफ्नै नेतृत्वमा सरकार बनाउन पहल गर्ने