९ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 23, 2022

मंसिर ११ ,

काठमाडौँ । मंगलबार पेट दुखेपछि अस्पताल भर्ना भएका प्रधानमन्त्री केपी ओलीको एपेन्डिसाइटिसको अप्रेशन गरेपछि स्वास्थ्यमा सुधार देखिएको छ । उनको स्वास्थ्यमा सुधार आएको र सुस्त गतिमा चलेको मुटुको चाल सामान्य रहेको बताइएको छ ।

उनलाई बोल्न तथा केही समय कसैसँग भेटघाट गर्न निषेध गरिएकाे डाक्टरहरुले बताएका छन्।प्रधानमन्त्री अत्यन्त कमजोर देखिएसँगै उनलाई सघन उपचारको आवश्यकता रहेकाले उनलाई अझै पनि भेन्टिलेटरमै राखिएको बताइएको थियाे । उनलाई केही घण्टामा भेन्टिलेटर सहयोगको आवश्यकता नपर्ने बताइएको छ

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

स्वतन्त्र उम्मेदवारलाई जनताको हितमा काम गर्न सघाउनुपर्छ: महामन्त्री शर्मा अन्ततः अनुहार ढाकेरै समाचार पढ्न बाध्य भए अफगानी प्रस्तोता मौसम : हावाहुरीसहित वर्षाको सम्भावना क्यानडामा भीषण आँधीः ९ लाख घर विद्युतविहीन दलले छानेकालाई अस्वीकृत गर्दै मतदाता गौतमबुद्ध अन्तरास्ट्रिय बिमानस्थलमा जजीरा एयरसँग चरा ठोक्कियो, उडान हुन सकेन स्थानीय सरकार र छाडा पशु चौपाया व्यवस्थापनको मुद्दा मोबाइल एपबाटै यसरी भगाउनुहोस्, आफ्नो वरपरका लामखुट्टे मणिमुकुन्द क्लबले मनायो पाँचौ राष्ट्रिय भलिबल दिवस, तिलोत्तमामा दिप प्रज्वलन चट्याङ लागेर एक जनाको मृत्यु, तीन गम्भीर घाइते बाघको आक्रमणबाट फूलकुमारीको मृत्यु पेट्रोलियम पदार्थमा १० रुपैयाँ, ग्यासमा २ सयले मूल्यवृद्धि तिलोत्तमामा कारले मोटरसाइकललाई ठक्कर दियो रेशम चौधरी जेलमा, रिहा माग्‍ने पार्टी बन्यो पहिलो बालेनको मत ४१ हजार कट्यो, सिंह स्थापितसँग मतान्तर बढाउँदै धरान उपहानगर मेयरमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्कराज राई निर्वाचित तिलोत्तमामा खाँणले अग्रता बढाउँदै, चापागाईँ भन्दा ३५७ मतले अगाडि स्थानीय निर्वाचन: एक समीक्षा बाबुराम भट्टराईको गृह प्रदेशको स्थानीय तह नेतृत्वमा जसपा शून्य रुपन्देहीमा पालिका प्रमुख हार्दा उपप्रमुखमा भने एमालेको बर्चश्व