४ जेष्ठ २०७९, बुधबार

May 18, 2022

मंसिर १०,
सुमन के.सी./ग्लोबल आवाज

Advertisement

दाङ्ग । दाङमा बस दुर्घटना हुदा एक जनाको मुत्यु भएको छ भने २० जना घाइते भएका छन् । जिल्लाको घोराही देखि प्यूठानको ढिकावाङतर्फ जादै गरेको ना ३ ख ६५४२ नम्वरको बस बंगलाचुली गाउँपालिका वडा नम्वर ६ बचेनी भन्ने ठाउँमा मंगलवार दिउँसो सवा तिन बजे दुर्घटना हुँदा बसमा सवार प्यूठान माण्डवी गाउँपालिका वडा नम्वर २ बस्ने वर्ष १६ की नेहा वलीको घटना स्थलमै मुत्यु भएको ल्लिा प्रहरी कार्यालय दाङले जनाएको छ । बस दुर्घटनामा परि अन्य २० जना घाईते भएका छन् । घाईते मध्ये ४ जनाको अवस्था गम्भिर रहेको छ भने अन्यको मध्यम र सामान्य रहेको प्रहरीले बताएको छ ।

प्रहरीका अनुसार दुर्घटनामा परि बंगलाचुली गाउँपालिका वडा नं.६ रुपिनडाडा बस्ने ४० वर्षिय हिक्मत पुन गम्भिर घाईते भएका छन् । उनी बसको सहचालक भएको प्रहरीले जनाएको छ उनको थप उपचारका लागी कोहलपुर रिफर गरिएको छ यस्तै बस चालक प्युठान माण्डवी गाउँपालिका वडा नम्वर १ बस्ने ३४ बर्षिय लोक बहादुर बुढा, घोराही उपमहानगरपालिका वडा न.१ बस्ने ३२ बर्षिय सन्तोष परियार, घोराही १६ शर्रा बस्ने २२ बर्षिया बिमला शर्मा गम्भिर घाईते भएका छन् । यस्तै अन्य घाईतेहरुमा बंगलाचुली ४ बस्ने १८ वर्षिया गिरा के.सी र प्युठान माण्डवी ४ बस्ने २० बर्षिया समिक्षा शर्माको अवस्था मध्यम रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रहरीले दिएको जानकारी अनुसार माण्डवी गाउँपालिका २ बस्ने २० बर्षिय युवराज परियार, सोहि ठाउँ बस्ने १९ बर्षिय यज्ञ परियार, २४ बर्षिय बिरास परियार , घोराही ३ भैसपुर बस्ने २२ बर्षिया दिपा के.सी, घोराही १७ बस्ने बर्ष ३८ को बिरु घिमिरे , सोहि वडा बस्ने ३० बर्षिया रिखा परियार, सोहि ठाउँ बस्ने ७ बर्षिया रोसनी परियार, सोहि उपमहानगर २ बस्ने बर्ष ४१ कि गायत्री परियार, १७ बस्ने १८ महिनाकी रक्षा परियार, तुलसीपुर ७ बस्ने ३१ बर्षिय बसन्त के.सी, बंगलाचुली ६ तिग्ले बस्ने बर्ष १८ कि गिरा के.सी, रोल्पा रुम्टीगढी गाउँपालिका ३ बस्ने १८ वर्षिया उर्मिला परियार, सोहि ठाउँ बस्ने १९ बर्षिया भगवता परियार र घोराही १ बस्ने २३ बर्षिय केशव परियार घाईते भएका छन् । उनीहरुको अवस्था भने सामान्य रहेको जनाईएको छ । बस दुर्घटना हुनुको कारण भने खुल्न नसकेको प्रहरीले बताएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमामा मत गणना पुन: अबरुद्ध, आचारसंहिता विपरित शिक्षकनै दलको प्रतिनिधि भएपछि विवाद सिद्धार्थनगर प्रमुखमा कांग्रेसका इश्तियाक, उपप्रमुखमा एमालेकी उमा विजयी रुपन्देहीको ओमसतिया अध्यक्षमा एमालेका यादव विजयी एमाले अध्यक्ष ओली अस्वस्थ बुटवलको कालिकानगरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा गुल्मीका ४० वर्षीय ज्ञवालीको मृत्यु रुपन्देहीको मायादेवी अध्यक्षमा पुनः कांग्रेसका चौधरी तिनाउ नदिमा डुबेर बुटवलका ८ वर्षिय रिदमको मृत्यु अर्घाखाँचीको सन्धिखर्कमा एमालेसँग गठबन्धन पराजित मतगणना सकिएका चितवनका तीनवटै पालिकामा एमाले विजयी नेप्से झिनो अंकले सुधार बुद्धका ज्ञान बाँड्दै बुटवल लेडि जेसिज पोखरामा मतगणनाका क्रममा विवाद, एमालेको नाराबाजी भरतपुरमा रेनुलाई १९ सय ६ मतको अग्रता गठबन्धनलाई पराजित गर्दै देवदह नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका ध्रुव खरेल विजयी भारतसँगको असमान व्यापार सम्बन्ध सच्याऔँ : बाबुराम भट्टराई निर्वाचन आयोगले दियो बढीमा पाँच दिनभित्र मतगणना कार्य सम्पन्न गर्न निर्देशन कालिकाका शिक्षकका लागि पुनर्ताजगी तालिम बुटवलमा बम बिस्फोट गराउने ३ जना पक्राउ युवाको हातमा सर्दै स्थानीय सरकारको साँचो बालेन साहले पाएको मत दलप्रतिको आक्रोश : हरिबोल गजुरेल