२३ जेष्ठ २०८०, मंगलवार

Jun 6, 2023

मंसिर १०,

Advertisement

काठमाडौं । बाघी–३ को फाइट सुटिङ्ग गर्दा बलिउड स्टार टाइगर श्रफ घाइते भएका छन् । उनले बाघी–३ चलचित्रको एक एक्सन सुटिङ सम्पन्न गरेका छन् । उक्त फाइट सिनमा उनी घाइते भएका हुन् ।

यतिबेला भने उनी ठिक भइसकेका छन् । टाइगरले इन्स्टामा एक फोटो पोस्टगर्दै आफू सुटिङका क्रममा घाइते भएको जानकारी दिएका हुन् । श्रफको नृत्य र एक्सनबाट करौडौं दर्शक प्रभावित छन् ।

टाइगरले अहिलेसम्म जति चलचित्रमा काम गरेका छन् । दर्शकले नृत्य र एक्सन दुवै हेर्न पाएका छन् । भारतीय संचारमाध्यमका अनुसार उनीसँगका समकालिन कलाकारले उनको जत्तिको राम्रो नृत्य र एक्सन सिन गर्न सक्दैनन् । -एजेन्सी

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमालेले ७० वर्षे उमेरहद हटाउने मधेस सरकारको नीति तथा कार्यक्रम सार्वजनीक खप्तड अब ‘खप्तड विकास कोष’मा परिणत हुनेछ : प्रधानमन्त्री लागूऔषधसहित धनगढीमा एक किशोरी पक्राउ नाबालिका दिदीबहिनीमाथि सामूहिक बलात्कारको प्रयास नवलपरासीमा श्रीमान-श्रीमतिको रहस्यमय मृत्यु पहिलोपटक क्यानाडामा गुञ्जिँदै प्रकाश सपुत प्रथम खप्तड अन्तर्राष्ट्रिय आध्यात्मिक सम्मेलन सुरु, खप्तडको समग्र विकासका लागि पहल गर्छु : प्रधानमन्त्री संसदमा मात्र होइन व्यवहारमा पनि बजेट पास हुनुपर्छ: केपी ओली संसदमा मात्र होइन व्यवहारमा पनि बजेट पास हुनुपर्छ : केपी ओली सेयर बजार २५.६६ अंकले बढ्यो संसदमा ओलीको प्रश्न- गाँजाको बिउ लिएर बसेको व्यापारी को हो ? करका दरमा व्यापारीको अनुहार देखिन्छ : केपी ओली स्थानीय तहका उपप्रमुख र रूपन्देहीका पत्रकार महिलाबीच अन्तरसंवाद बजेट निर्माणमा मेरो इमान्दारितामा एक इन्च पनि हल्लिएको छैन : अर्थमन्त्री डा. महत ‘अखण्ड भारत’ को नक्सामा नेपाली भूमि समावेश गरिएकोप्रति युवा संघ रुपन्देहीको ध्यानकर्षण रुपन्देहीमा सदस्यता शुद्धिकरण सच्याउन माग गर्दै प्रेस चौतारीले बुझायो ज्ञापनपत्र बजेटमा विचौलिया प्रवेश रोक्न ठूला भ्रष्टाचारीलाई मृत्युदण्ड दिने व्यवस्था गरौँ : प्रेम सुवाल सिंगटी हाइड्रो इनर्जी लिमिटेडकाे साधारणसभा आह्वान कांग्रेसले कोशी प्रदेशमा आफ्नै नेतृत्वमा सरकार बनाउन पहल गर्ने