६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 20, 2022

मंसिर १०,

Advertisement

काठमाडौं । बाघी–३ को फाइट सुटिङ्ग गर्दा बलिउड स्टार टाइगर श्रफ घाइते भएका छन् । उनले बाघी–३ चलचित्रको एक एक्सन सुटिङ सम्पन्न गरेका छन् । उक्त फाइट सिनमा उनी घाइते भएका हुन् ।

यतिबेला भने उनी ठिक भइसकेका छन् । टाइगरले इन्स्टामा एक फोटो पोस्टगर्दै आफू सुटिङका क्रममा घाइते भएको जानकारी दिएका हुन् । श्रफको नृत्य र एक्सनबाट करौडौं दर्शक प्रभावित छन् ।

टाइगरले अहिलेसम्म जति चलचित्रमा काम गरेका छन् । दर्शकले नृत्य र एक्सन दुवै हेर्न पाएका छन् । भारतीय संचारमाध्यमका अनुसार उनीसँगका समकालिन कलाकारले उनको जत्तिको राम्रो नृत्य र एक्सन सिन गर्न सक्दैनन् । -एजेन्सी

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

काठमाण्डौंमा बालेन करिब १२ हजार मतले अघि, यस्तो छ पछिल्लो मत परिणाम ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सम्पन्न, २९,३०३ उम्मेदवार निर्वाचित बर्दघाटको मेयर र उपमेयरमा गठबन्धनका काग्रेंस-माओवादी विजयी तिलोत्तमामा एमालेका चापागाईं १३५ मतले अघि, पुन: मत गणना भएका वडामा काँग्रेसलाई अग्रता मदन भण्डारी यु–१४ क्रिकेट: बुटवल र सैनामैना फाइनलमा नगर प्रमुखमा ५ र गाउँपालिका अध्यक्षमा ११ महिला निर्वाचित कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका मेयरमा राप्रपा विजयी २२ वर्षदेखि फरार अभियुक्त चुनावका बेला गाउँ जाँदा पक्राऊ चुनाव स्थानीय तहको, जित टोपबहादुर रायमाझीको बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डेय र एमालेका भट्टराईबीच ६ हजार बढी मतको भिन्नता सियारीमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी भरतपुरमा कसले कति पाए मत ? यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै