१७ चैत्र २०७९, शुक्रबार

Mar 31, 2023

तस्वीरःप्रदिप ज्ञवाली

बुटवल । गठबन्धन सरकार आए पछि सम्पूर्ण कुरामा महइगि ह्वात्तै बढेको आरोप वर्तमान सरकारलाइ छ । यस सरकारले पेट्रोलियम पदार्थमा नियमित रुपमा मूल्य वृद्धि गरिरहेको छ ।

नियमित रुपमा भइरहेको मुल्यवृद्धिको विरोधमा अनेरास्ववियु सैनामैना र सहिद नारायण पोखरेल रामापुर क्याम्पसले विरोध प्रदर्शन गरिरहदा प्रहरीले हस्तक्षेप गरेको छ । मङ्गलवार सैनामैना ६ सहिद नारायण पोखरेल रामापुर क्याम्पस अगाडी पुर्व पश्चिम लोकमार्गमा अखिल समर्थक विद्यार्थीले सरकारको विरोधमा नारा लगाएका थिए ।

विद्यार्थीले टायर र प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाको पुत्ला जलाउने क्रममा प्रहरीले हस्तक्षेप गरेको हो । अनेरास्ववियुका क्याम्पस, नगर तथा जिल्लाका पदाधिकारी विरोध सभामा सहभागी थिए । सङ्गठनका नेताहरुले कार्यक्रममा बोल्दै वर्तमान सरकार असफल भएको आरोप लगाएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कुनै विचार बोकेकालाई ‘वाइपास’ गरेर नेपाल पत्रकार महासंघ चल्दैन भैरहवामा मेयर कप चैत २२ गतेदेखि चलचित्र बिकास बोर्डका अध्यक्ष केसीको गुनासो : काम गर्न अधिकार नै छैन खसीबोका चोरी गर्ने र किन्ने तीनजना पक्राउ न्यायको पर्खाइमा प्रसूति महिला, श्रीमान फरार भएपछि शिशु र आमाको बिचल्ली नवनियुक्त मन्त्रीहरुले लिए पद तथा गोपनियताको शपथ सरकार विस्तारपछि नयाँ रेकर्ड बनाउने गरी काम गर्छौं : प्रधानमन्त्री खानेपानीमन्त्री अब्दुल खानले दिए राजीनामा उपनिर्वाचन : तनहुँ र बारामा २६ दल दर्ता पार्टीभित्र भागवण्डा नमिलेपछि काँग्रेसले बुझायो चार मन्त्रीको मात्रै नाम माल्टा पठाउने नाममा ठगी राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीबीच भेटवार्ता, दिउँसो ३ बजेका लागि शपथको तयारी दाइजाे प्रथा र महिला हिंसाविरुद्ध मधेशमा सडक नाटक प्रदर्शन एकैदिन तोलामा एक हजार रुपैयाँ बढ्यो सुनको भाउ लुम्बिनीमा राष्ट्रिय मिडिया सम्मेलन : पत्रकारिताको भूमिका परिवर्तन गर्न मन्त्री शर्माको आग्रह मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु बिमा कम्पनीहरूले लाइसेन्स नवीकरण गर्नु नपर्ने कोरोना जोखिम बढेपछि भारतबाट फर्किने निगरानीमा, सीमामा कडाइ अमेरिकी डलरको भाउ स्थिर रहँदा युरो बढ्यो आईपीओ निष्कासन गर्ने प्रस्तावसहित आज कान्तिपुर टेलिभिजनको विशेष साधारणसभा बस्दै