१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

दाङ । स्थानीय तहमा दोस्रो कार्यकालको लागि जनप्रतिनिधि निर्वाचित भएर काम सुरु गरिसक्दा पनि निवर्तमान जनप्रतिनिधिले अझै पनि सम्पति विवरण सार्वजनिक गरेका छैनन् । दाङका दुई उपमहानगर पालिकासहित १० वटै स्थानीय तहका जनप्रतिनिधिले अहिलेसम्म सम्पति विवरण सार्वजनिक नगरेका हुन् ।

सार्वजनिक पदधारण गरेपछि जनप्रतिनिधिले आफ्नो सम्पति विवरण सार्वजनिक गर्नुपर्ने भएपनि सम्पति विवरण पारदर्शी बनाउन जनप्रतिनिधिले आनाकानी गरेका छन् ।जनप्रतिनिधिले निर्वाचित भएर आइसकेपछि कार्यकाल नसकिदासम्म प्रत्येक वर्ष आफ्नो सम्पति सार्वजनिक गर्नुपर्ने भएपनि जिल्लामा कुनै पनि जनप्रतिनिधिले आफ्नो सम्पति सार्वजनिक नगरेको देखिएको छ ।

१० वटै पालिकाको प्रमुख, उपप्रमुख, अध्यक्ष, उपाध्यक्ष, वडा अध्यक्ष र वडा सदस्य सबैले सम्पति विवरण असहलेसम्म सार्वजनिक नगरेको प्रदेश निर्वाचन कार्यालय दाङले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

श्रीधर र शान्तिको ‘कपालै कोरीमा’ सार्वजनिक एकैदिन तोलामा ११ सयले घट्यो सुनको मूल्य तिलोत्तमामा वासेबल प्याड बनाउने तालिम गृहमन्त्री लामिछानेको नागरिकता विवादबारे सुनुवाइ सुरु, आज नै निर्णय आउने सम्भावना सिरहामा वन कर्मचारीकै मिलोमतोमा काठ तस्करी लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको निधन जापानी मेयरलाई चिन्डो उपहार ग्याङ्स अफ वासेपुरलाई किन बिर्सन चाहन्छन् अनुराग अनेरास्ववियूले जलायो शिक्षामन्त्रीको पुत्ला आजकाे हरियो तरकारी र फलफूलको मूल्य राष्ट्रपति चयनमा पनि कांग्रेस पराजित हुन्छ: एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख रिजाल मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु राष्ट्रिय सभाको बैठक बस्दै हट्यो होटल र रेस्टुरेन्टको सेवा शुल्क प्रेम अचार्यलाई श्रद्धाञ्जली दिँदै तोसिमाले भनिन् : मृत्युमाथि राजनीति नगरौं दाङको टरिगाउँ विमास्थलमा सिता एयरले आज परीक्षण उडान गर्दै माओवादी केन्द्रको स्थायी समिति बैठक आज पनि बस्दै सार्वजनिक यातायात सुधारका लागि कार्यदल गठन गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादमा आज सुनुवाइ, के आउला अन्तिम फैसला ? तिलाेत्तमा २ स्थित शंकरनगर दुर्गादत्त माविकाे ५८ औं वार्षिकोत्सव तथा अविभावक दिवस