१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022

भैरहवा । भैरहवामा जारी प्रो क्लब च्याम्पियनसशिपमा एपिएफले लगातार दोश्रो हार ब्यहोरेको छ । भारतीय बलरहरु हावी हुँदा एपिएफ प्रतियोगिताको दोश्रो खेल पनि गुमाएको छ ।

Advertisement

भैरहवाको सिद्धार्थ रङ्गशालामा जारी प्रतियोगितामा टस जितेर ब्याटिङ्गको निर्णय गरेको एपिएफका लागी निर्णय सहि सावित हुन सकेन । एपिएफको सिङ्गो टिम ७६ रनमै समेटिएको थियो । निर्धारित २० ओभरको खेल मध्ये १७ दशमलव १ ओभरमा ७६ रनमै आफ्ना सबै विकेट गुमाउदा उसका लागी अमर रौटेलाले २५ बलमा २१ रन जोडेका थिए ।

एपिएफका ओपनर प्रदिप ऐरीले १ रन बनाउँदा लोकेश बम दोश्रो बलमा डक आउट भएका थिए । एपिएफका सुमित महर्जनले १६, पुरन बि.क.ले १२ रन बाहेक अन्य कसैले दोहोरो अंक जोड् सकेनन् । एपिएफलाई सस्तोमै समेटने क्रममा उत्तर प्रदेश–११ का अलराउण्डर प्रिन्स शाहीले ४ ओभरमा ११ रन खर्चिएर महत्वपूर्ण ४ विकेट लिएका थिए । यस्तै विपिन चन्द्रले २ र सन्दिप मित्तल, दिब्य सिंह एवम नितिन रामले समान १/१ विकट वाडे ।

७७ रनको झिनो लक्ष्य उत्तर प्रदेश–११ ले ३ विकेट गुमाउँदै १४ औं ओभरमै प्राप्त ग¥यो । उसका लागी राज यादयले अविजित २९ रन बनाए भने विवेक सिंहले २२ रन तथा राहुल कुमारले १६ रन जोडेका थिए । बलिङ्ग तर्फ एपिएफका नन्दन यादव र अमर रौटेलाले समान १/१ विकेट लिएका थिए ।

सोमबार नै जारी पुस स्पोर्टस देल्ही र मलेशिया क्लब–११ बिच अर्को खेलमा मलेशिया ७ विकेटले विजयी भएको छ । मलेशियाका स्टार बलर विरन्दीप सिंहले ह्याट्रिक सहित ५ विकेट लिए पछि मलेशियालाई विजयी हुन सहज भएको थियो । टस जितेर ब्यटिङ्ग रोजेको पुस स्पोर्टस देल्हीले अन्तिम ओभरमा मात्र आफ्नो ६ विकेट गुमाउनु परेको थियो ।

अन्तिम ओभर खेल्नु अघि ३ विकेटको नोक्सानीमा १ सय ३० रन बनाएको देल्हीको अन्तिम ओभरपछिको स्कोर ९ विकेटमा १ सय ३२ रन रहेको थियो । अन्तिम ओभरको प्रत्येक बलमा विकेट प्राप्त भएको थियो । पुस स्पोर्टस देल्हीका लागी कप्तान म्रिगंक पाठकले २७ बलमा २ चौका ३ छक्का मद्दतमा ३९ रन बनाएका थिए । यस्तै उस्का लागी मयंक गुप्ताले ३३, अभिषेक अग्रवालले २६ र ईशान पाण्डेले १९ रन जोडेका थिए । बलिङ्ग तर्फ मलेशिया–११ का विरन्दीप सिंहले २ ओभरमा ९ रन दिदै ५ विकेट लिएका थिए ।

१ सय ३३ रनको लक्ष्य मलेशियाले ३ विकेट गुमाउदै १७ दशमलव ३ ओभरमा प्राप्त ग¥यो । मलेशियाका लागी अलराउण्डर बिरन्दीप सिंहले १९ बलमा ४ चौका र २ छक्काको सहयोगमा ३३ रन बनाए । यसै गरि फैज अहमदले ३९ रन मोहम्मद आमिरले २५ रन बनाए । बलिङ्ग तर्फ पुस स्पोर्टस देल्हीका बिशेष सरोहा, प्रनय प्रसाद, स्पर्शले समान १/१ विकेट लिए । भोलीको खेल मेलेशिया–११ र नेपाल पुसिल क्लब तथा एपिएफ र ट्यालेन्ट हन्ट ढाका बिच हुने आयोजकले जानकारी दिएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

इन्डोनेसियामा शक्तिशाली भूकम्प माओवादी केन्द्रको पदाधिकारी बैठक बस्दै गोकुल बास्कोटाको घरमा फेला परेको शंकास्पद वस्तु सेनाद्वारा निष्क्रिय उपमेयर डंगोलको निर्देशन: आकाशे पुल तत्काल मर्मत गर्नु, बार घटाएर पारदर्शी बनाउनू भूमि आयोगको सूचनापछि काठमाण्डौंमा थप आक्रामक बन्दै उपत्यका विकास प्राधिकरण नेत्रहीन टी-२० विश्वकपमा नेपाल, टोली आज भारत प्रस्थान हुँदै ठूला तीन दल खुम्चिदा नयाँ दुई दलको भयो उदय पहाडी क्षेत्रमा बदलीको सम्भावना सजिलो सहकारीको छैटौं अधिवेशन, अध्यक्षमा पुनः पोख्रेल बुटवल तथा सैनामैनाका यी स्थानमा आइतबार विद्युत अनियमित हुने (सूचनासहित) देवदहकी दिपा मृगौला रोगले पीडित, सहयोगका लागि परिवारको अपिल दाङमा चार महिनामै थपिए करिब तीन सय उद्योग, ६१ करोड बढीको पूँजी लगानी भैरहवामा मंसिर १८ देखि अन्तर विद्यालय टि-२० क्रिकेट अमरज्योतीको १४ औं वार्षिक साधारणसभा तिलोत्तमाको मेलामा दर्शकको चाप बढ्दै, शनिबार मात्रै ५० हजारले अवलोकन गरेको दाबी ‘परदेशको पसिनाको उचित प्रतिफल निकाल्न राज्यको ध्यान जानुपर्छ’ बुद्ध सामुदायिक टेलिभिजनको अध्यक्षमा पुनः ओम ज्ञवाली डुब्न थालेपछि रुपन्देहीका सहकारीहरु एक ठाउँमा, संकट टर्नेमा अभियान्ताहरुकै आशंका कमल थापाको पार्टीलाई समानुपातिकतर्फ कुन प्रदेशमा कति मत ? सरकार गठनबारे सबै विकल्पमा खुला राख्ने माओवादीको निर्णय