१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । पत्रकार कपिल ज्ञवाली ‘सहकारी पत्रकारिता पुरस्कार’ बाट सम्मानित भएका छन् ।

६५ औँ राष्ट्रिय सहकारी दिवस–२०७८ को अवसरमा शुक्रबार रुपन्देही बचत तथा ऋण सहकारी संघले पत्रकार ज्ञवालीलाई नगद १० हजार सहित सम्मानित गरेको हो । सहकारी सम्बन्धी उत्कृष्ट लेख रचना प्रकाशित गरी सहकारी क्षेत्रको प्रवद्र्धनमा उल्लेखनीय भूमिका निर्वाह गरेको भन्दै पत्रकार ज्ञवाली सम्मानित भएका हुन् ।

नेपाल पत्रकार महासंघ रुपन्देहीको सहकार्यमा स्थापित सो पुरस्कार रुपन्देही बचत तथा ऋण सहकारी संघले सहकारी दिवसको अवसरमा प्रत्येक वर्ष रुपन्देहीमा क्रियाशिल पत्रकारलाई पदान गर्दै आएको छ । पत्रकार ज्ञवाली नागरिक अनलाइनका सम्पादक तथा बुद्ध सामुदायिक टेलिभिजनका समाचार प्रमुख हुन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड