२४ माघ २०७९, मंगलवार

Feb 7, 2023

बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमा कारले मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा ३ जना घाइते भएका छन् । विहीबार राति बुटवलबाट भैरहवा जाँदै गरेको बा १० च ५६७६ नम्बरको कारले सोही दिशा तर्फ गइरहेको लु १२ प १०९९ नम्बरको मोटरसाइकलाई तिलोत्तमा–१० भलवारीमा ठक्कर दिएको थियो ।

मोटरसाइकललाई ठक्कर दिएर अनियन्त्रि भएको कारले सडक बीचमा रहेको विद्युतको पोलमा ठोक्किन पुगेको थियो । दुर्घटनाबाट कारका चालक काठमाडौँ महानगरपालिका–१४ का २२ वर्षिय शिवम नडरिया र कारमा सवार तिलोत्तमा नगरपालिका–३ जानकीनगरका २४ वर्षीय प्रज्वल अग्रवाल घाइते भएको मंगलापुर ट्राफिक प्रहरी कार्यालयका सई विष्णु जिसीले जानकारी दिए ।

यस्तै मोटरसाइकलका चालक तिलोत्तमा नगरपालिका–७ भलवारीका ४२ वर्षीय अनिल चौहान घाइते भएको सई जिसीले बताए । घाइते सबैको मणिग्राम स्थित क्रिमशन अस्पतालमा उपचार भइरहेको र सबैको अवस्था सामान्य रहेको सई जिसीले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अभिनेत्री निता ढुंगानाले सार्वजनिक गरिन् आफ्नो चलचित्रमा काम गर्ने भारतीय कलाकारको यस्ता तस्बिर बुटवल उपमहानगरस्तरीय चौथो राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिताका लागि संयोजक र उप-समितिहरु गठन पूर्वसांसद कर्मा घलेको निधन ज्ञानगँगामा १६ वर्ष मुनिका अन्तर विद्यालय छात्र ब्याटमिन्टन मृत्युको आयु ! मणिमुकुन्द रनिङशिल्ड भलिबल : उद्घाटन खेलमा पर्वत र नवलपुर विजयी गार्गी एकेडेमीमा खेलकूद सप्ताह सुरू भारतलाई हराउँदै नेपाल साफ यू-२० महिला च्याम्पियनसिपको फाइनलमा चुणामणि शर्माविरुद्ध ११ अर्ब हिनामिनाको मुद्दामा साक्षी झिकाउन आदेश शेरबहादुर देउवालाई विपक्षी दलको सुविधा नदिन माग गर्दै सर्वाेच्चमा रिट सेयर बजार ७६.६४ अंकले बढ्याे बिदा घटाउने तयारीमा सरकार तिलोत्तमा २ स्थित शंकरनगर दुर्गादत्त माविमा विज्ञान प्रदर्शनी टर्की भूकम्पमा परेका घानाका खेलाडी सम्पर्क‍विहीन मुखमा सर्प हालेर ‘स्टन्डवाजी’ गर्ने साँप उद्धारकर्मीको मृत्यु नाबालिका बलात्कार आरोपमा वडाध्यक्ष राजन श्रेष्ठ पुर्पक्षको लागि कारागार चलान टर्की भूकम्प : ३६ घन्टामा १०९ पराकम्प, तीनवटा ७.५ म्याग्निच्युडका काठमाडौंका मुख्य सडकमा बत्ती जडान गर्न महानगर र प्राधिकरणबीच सम्झौता कर्णाली सरकारको निर्णय- १ फागुनमा जनयुद्ध दिवस मनाउने र सार्वजनिक बिदा दिने टर्की भुकम्प: ८ नेपाली सम्पर्कमा हुदाँ ३ जना सम्पर्क बाहिर