११ आश्विन २०८०, बिहीबार

Sep 28, 2023

काठमाडौँ । बुण्डेसलिगा अन्तर्गत बायर्न म्युनिखले युनियन बर्लिनलाई पराजित गरेको छ ।शनिबार राति सम्पन्न खेलमा बायर्नले बर्लिनलाई ५-२ गोल अन्तरले पराजित गरेको हो ।बायर्नको जितमा रोबेर्ट लेवानडोस्कीले २ गोल गरेका थिए भने लिरोय साने, किंग्सले कोम्यान र थोमस मुलरले एक एक गोल गरेका थिए ।

त्यस्तै बर्लिनका लागि निको गिएबेलम्यान र जुलियन रियरसनले एक एक गोल गरेका थिए ।यो जितपछि बायर्न म्युनिख बुण्डेसलिगामा १० खेलमा २५ अंकसहित शिर्ष स्थानमा रहेको छ । त्यस्तै युनियन बर्लिनको १० खेलमा १६ अंक छ र लिगमा छैटौ स्थानमा रहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कलाकारहरूको टोलीसहित जनचेतनाका लागि वेस्टर्न युनियनको देश दौडाहा, बुटवलमा पनि आउने सर्लाहीमा जलाउन लागिएको युवतीको शव चिताबाट बरामद, ३ जना पक्राउ नारायणीमा नुहाउने क्रममा दुई युवक बेपत्ता राप्रपा अध्यक्ष लिङ्देन कतार प्रस्थान, कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी बुद्धिमान तामाङलाई १ हजार ४०० रुपैयाँ घट्यो सुनको भाउ विदेश जाने मोह त्यागेर निजामती रोजेको म ! हिरोइन तस्करीको मामिलामा भारतमा कांग्रेस सांसद पक्राउ १९औं एसियाली खेलकुद : ब्याडमिन्टनमा नेपाल पुरुष टिम क्वाटरफाइनलमा प्रवेश मीड सोलु हाइड्रोपावरको आइपीओ बाँडफाँट ३५ स्थानीय तहलाई एम्बुलेन्स वितरण गर्दै काठमाडौं महानगर नेपालको सार्वजनिक ऋण २३ खर्ब ९ अर्ब पुग्यो, दुई महिनामै ४९ अर्ब २३ करोड थपियो एमाले बाग्मती प्रदेशका भावी नेतृत्वका लागि आज मतदान सन्दर्भ सेप्टेम्बर २८ : रेविजबाट बच्न सकिन्छ लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा बढ्दै जनविश्वास, सेवा सुधारका लागि ‘निर्देशिका’ ल्याउने तयारी  साफ यू-१९ च्याम्पियनसिप फुटबल : भारतसँग नेपाल स्तब्ध बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन बाँकेमा पाटेबाघ मृत फेला राष्ट्रियव्यापी पावरलिफ्टिङ्ग प्रतियोगिता एनवाईएफसी क्लासिक-२०२३ सम्पन्न संखुवासभाका कांग्रेस जिल्ला सभापति दिपक खड्काले दिए राजीनामा