१४ जेष्ठ २०८०, आईतवार

May 28, 2023

बुटवल । रुपन्देहीको सैनामैनामा सवारी दुर्घटना भएको छ । बिहीबार साँझ सैनामैना नगरपालिका वार्ड नं। ४ का वडाध्यक्ष धनबहादुर कार्की सवार कारलाई सैनामैना–१ रानीबगियामा पिक अप भ्यानले ठक्कर दिँदा दुर्घटना भएको हो ।

बुटवलबाट पश्चिमतर्फ जाँदै गरेको बा १६ च १३३३ नम्बरको वडाध्यक्ष सवार कारलाई पश्चिमबाट बुटवलतर्फ आउँदै गरेको लु १ च ७१२५ नम्बरको पिकअप भ्यानले ठक्कर दिएको इलाका प्रहरी कार्यालय रन्यौराले जनाएको छ ।

दुर्घटनाबाट कारमा सामान्य क्षति भए पनि मानवीय क्षति भने नभएकोे इलाका प्रहरी कार्यालय रन्यौरा (मुर्गिया)का प्रमुख चक्रडम्बर पालले बताए । ठक्कर दिने भ्यानका चालक प्रहरी नियन्त्रणमा रहेको बताए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रेशम चौधरीसहित ४८२ जनाको कैद सजाय माफी आम्दा अस्पतालको स्तरवृद्धिको समझदारी गर्न बुटवलको टोली जापान प्रस्थान बुटवलमा भारतीय नम्बरको कारको ठक्करबाट प्रहरी साहयक हवल्दार अमृत बस्नेत घाइते ‘छल्दी खोलामा बाढी आएपछि स्थानीयले भने : विपतमा खै रेसुङ्गा र इस्माका जनप्रतिनिधी ?’ बुटवलका मासुपसलमा खसीबोकाको भनेर बाख्रीको मासु विक्रि, ७५ किलो मासु जफत गरी नष्ट नदी उत्खनन् गर्न नपाएपछि ट्याक्टर व्यवसायीले घेरे देवदह नगरपालिका सरकारको आर्थिक सर्वेक्षणले भन्छ- अर्थतन्त्र सुधार हुँदैछ [पूर्णपाठ] बुटवलको ढवाहामा जेठ २५ गतेदेखि ‘दोस्रो पीस पार्क मेला’ हुने भारत भ्रमणबारे पूर्वप्रधानमन्त्रीसहित नेताहरुसँग मागे प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सुझाव सेयर बजार दोहोरो अंकको गिरावट अर्घाखाँचीको शितगंगा–५ जुकेनामा बिपि स्मृति भवन बन्ने धर्नामा बसेका अधिकारकर्मीहरु पक्राउ प्रतिनिधिसभा संसदीय सुनुवाइ समिति गठन, यही हुन् सदस्यहरू अनिता ढुंगानालाई योजना आयोगको सदस्यमा नियुक्त गर्ने सरकारको निर्णय ७० वर्षीया वृद्धा र १७ वर्षीया किशोरी बलात्कृत भाडादर छुट गरी सहयोग गर्न होटल ब्यवसायीहरुको घरधनीलाई आग्रह तमोर जलाशययुक्त आयोजनाबाट पावर चाइनालाई बिदाइ गर्ने प्रक्रिया अघि बढाइयो अनुष्का भन्छिन्–वर्षमा एउटामात्र फिल्म बुटवलका रुकबहादुर आफ्नै सुत्ने कोठामा मृत फेला प्रि ओपन सेसनमा नेप्से सूचक बढ्यो