३० श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 15, 2022

बुटवल । नेकपा एमालेका उप–महासचिव विष्णु पौडेलले नेकपा एमाले विभाजित नभई केही स्वार्थी र महत्वकांक्षी तत्वहरु छुट्टिएको बताएका छन् । एमालेलाई विभाजित गर्ने प्रयास गरे पनि यसलाई आफूहरुले सफल हुन नदिने दाबी गरे ।

Advertisement

नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी रुपन्देहीले आज बुटवलमा आयोजना गरेको वृहत कार्यकता भेलालाई सम्बोधन गर्दै नेता पौडेलले केही समय पार्टी भित्र स्वार्थकेन्द्रित लडाई भएको उल्लेख गरे । माधवकुमार नेपालले आफ्नै पार्टीको सरकारलाई ढालेर नेपाली काँग्रेसको नेतृत्वमा सरकार बनाउन आत्मघाति काम गरेको बताए । नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का अध्यक्ष नेपालको पछि केही झुण्डहरु लागेको बताउँदै उनीहरुको बारेमा धेरै टिप्पणी र चिन्ता गर्नु नपर्ने उल्लेख गरे ।

विगतमा पनि एमाले विभाजन गर्ने प्रयास असफल भएको बताउँदै नेता पौडेलले विभाजनका कुनै पनि प्रयासहरु रुपन्देहीमा काम नलाग्ने दाबी गरे । केही महिनाका लागि नेकपा एमाले प्रतिपक्षमा भए पनि छिट्टै बहुमतका साथ फेरी सरकारमा जाने उल्लेख गरे । नेपाली काँग्रेसका सभापति तथा प्रधानमन्त्री सेरबहादुर देउवा नेतृत्वको सरकारलाई तालातुली सरकारको संज्ञा दिदै उनले २ महिनासम्म पनि मन्त्रिपरिषद विस्तार गर्न नसकेकोमा आलोचना गरे ।

पूर्व प्रधानमन्त्री केपी ओली नेतृत्वमा सुकुम्बासीहरुको समस्या समाधानका लागि गठन गरिएको आयोग विघटन, दल विभाजन सम्बन्धि विधेयक लगायतका आलोचनात्मक कदम बाहेक केही गर्न नसकेको टिप्पणी गर्दै उनले देउवा नेतृत्वको सरकार जनताप्रति जिम्मेवार नभएको उल्लेख गरे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

फलफूल र तरकारीको मूल्य : सबैभन्दा सस्तो सेतो मुला, महंगो किवी शुद्धोधन ३ मा सुकुम्बासी जग्गा नापजाँच सुरु ४ वर्षीया पुष्पा बुढाथोकी १ महिनादेखि सम्पर्कबिहीन भ्रष्टाचार र वंशवाद भारतका दुई शत्रु: माेदी साउनको अन्तिम सोमबार देवघाटमा भक्तजनको घुइँचो (फाेटाेफिचर) राप्रपा नेपालको केन्द्रिय समिती बैठक शुरु, प्रतिवेदनहरु प्रस्तुत हुदैँ कम्युनिष्ट पार्टी भन्ने बित्तिकै जनता डराउने अवस्था आयोः मन्त्री चौधरी मध्य भोटेकोशी जलविद्युत अझै १ करोड ५४ लाख रुपैयाँ नोक्सानमा श्रावणको अन्तिम सोमबार : शिवालयमा भक्तजनको भीड रुस्दीमाथि छुरा प्रहारः चुकिल लगाएर कोठाभित्रै बस्छन् आक्रमणकारीका बाबु कमल थापाले गरे राष्ट्रपति भण्डारीको निर्णयलाई स्वागत माओवादी स्थायी कमिटी बैठक दिउँसो १ बजे बस्दै ७५औँ स्वतन्त्रता दिवस मनाउँदै भारत रुपन्देहीमा अज्ञात समुहको गोली प्रहारबाट बिकास गुरुङ घाइते नागरिकता विधेयक : यस्तो छ अबको संसदीय प्रक्रिया बुटवलको सडकको अवस्थाः जनसरोकारको बिषय बुटवलमा आज बिहानैदेखि ७ घण्टा विद्युत अवरुद्ध हुने विवेकशील साझाको अध्यक्षमा समीक्षा बास्कोटा स्थानीयको बस्ती व्यवस्थापनपछि मात्रै बुटवलको तिनाउ-दानव करिडोर अघि बढ्छ : पौडेल संविधानमा उल्लेखित हक-अधिकार बारे समीक्षा गर्ने बेला आयो : मन्त्री राना