३ आश्विन २०७८, आईतवार

Sep 19, 2021

बुटवल । पूर्व उपप्रधानमन्त्री एवं नेकपा एमालेका उपमहासचिव विष्णु पौडेलले एमाले आमसभा गर्दा सारा चौर, मैदान र सडक भरिने बताएका छन् ।

नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी रुपन्देहीले आयोजना गरेको बृहत जिल्ला भेलालाई सम्बोधन गर्दै कार्यकताको संख्या ठूलो भएपछि हलमा नअट्ने भएपछि कार्यकतालाई पनि प्राङगणमा बोलाउनु परेको बताए । ‘मिडियाका साथीहरुलाई लाग्ला यो कुनै आमसभा हो कि भनेर यो कुनै आयोजना गरेको आमसभा होइन यो नेकपा एमालले आयोजना गरेको कार्यकता भेला हो ।’ पौडेलले भने ‘ नेकपा एमालले आमसभा गर्दा सारा चौर, मैदान र सडक भरिन्छ ।’

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ओमानविरुद्ध नेपालले टस जित्यो, बलिङ गर्ने बंगलादेशमा ५० लाख कोरोना विरुद्धको चिनियाँ खोप पुग्यो स्क्रब टाइफसका बिरामी बढ्दैः २५ जनामा सङ्क्रमण संविधानमा वातावरणीय चासो पर्यटकीयस्थल रौतासम्म जोड्ने ग्रामीण सडकको स्तरोन्नति सुरु खोटाङमा आठ जनामा डेङ्गु सङ्क्रमण पोखरा उडानले पर्यटन व्यवसायी उत्साहित भारतमा थप तीस हजार ७७३ नयाँ सङ्क्रमित अफगानिस्तानलाई सहयोग गर्न चीनको आग्रह सङ्क्रामक रोगको जोखिममा कैदीबन्दी सोलार मिनिग्रिड चलेसँगै थवाङ झिलिमिली जुम्लामा खाद्य कम्पनीको सुपथ पसल सञ्चालन इन्द्रजात्राको रौनक, स्वास्थ्य मापदण्ड पालनामा चुनौती छाडा गाईको बिजोक सुनको मुल्य स्थिर, चाँदीमा २० रुपैयाँ घट्यो मानेभञ्ज्याङमा पानीको समस्या हट्यो छाप्रामै थलिए राउटे थप चारजना अनुसन्धानमा तानिए, प्रत्यक्षदर्शी भएको आशंका कालो बादल देखेपछि डराउँछन् रुपन्देहीको मर्चवारबासी संविधान कार्यान्वयनलाई फर्केर हेर्दा