१ आश्विन २०७८, शुक्रबार

Sep 17, 2021

बुटवल । नेकपा एमालेका युवा नेता घनश्याम भूसालले पार्टी विभाजन गरेका नेता माधवकुमार नेपालले भविष्यमा भविष्यमा सोच्न बाध्य हुने दाबी गरेका छन् । एमालेबाट विभाजित भई बनेको नेकपा (एकीकृत समाजवादी)को अध्यक्ष भएका नेता नेपाललाई सोच्न बाध्य पार्नेगरी व्यवहार गर्न पार्टी नेता कार्यकर्ताहरुलाई सुुझाव प्रस्तु गर्दै उनले सो कुरा बताएका हुन् ।

नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी रुपन्देहीले आयोजना गरेको बृहत जिल्ला भेलालाई सम्बोधन  गर्दै नेता भुसालले एमालेका सबै नेता कार्यकर्ताहरु बीचमा केही समय भाडिएको कुरालाई स्वीकार गरे । केही समय पार्टीमा आएको विचलनलाई लिएर व्यक्ति–व्यक्तिमा आरोप प्रत्यारोपमा लाग्न नहुने संकेतसहित नेता कार्यकर्तालाई आग्रह गरेका छन् । ‘बीचमा हामी केही समय भाडिएकै हो । अब ठन्दा दिमागले सोच्नुपर्छ ।’–नेता भूसालले भने, ‘माधवकुमार नेपाल र अन्यलाई पनि सोच्न बाध्य पार्ने छौं, बोली बचन र व्यबहारमा सोचौं ।’

नेता भुसालले राष्ट्रको सम्पूर्ण जिम्मेवारी एमालेमा रहेको बताउँदै एमाले कमजोर र उत्ताउलो हुने कुनै छुट नभएको उल्लेख गरे ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी प्रदेश सरकारविरुद्ध ७९ वटा मुद्दा, ४१ सरेर आएका शान्तिका नाममा लुट, कार्यकर्ता पोस्न ५० करोड खर्च मन्त्रिपरिषद् विस्तारकाे विषय एक हप्ता भित्र टुङ्गाे लाग्छ: नेपाल खोलामा ट्रक खस्यो, चालकको मृत्यु बजेट होलिडे : सरकारको गैरजिम्मेवारीले उत्पन्न वित्तीय संकट कुन देशले बालबालिकाहरूलाई खोप दिँदैछन् ? १२ लाख लगानीमा राजकुमारकाे कबाव उद्योग म्याग्दीका हिमालमा आरोही आउन थाले ‘अनअराइभल भिसा’ दिने व्यवस्था तत्काल मिलाउन माग आजदेखि पाथीभरा दर्शन खुला सुनवलमा मोटरसाईकल दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिममा ‘बूढी पोल्ने’ पर्व मनाइँदै नेपाललाई रातो सूचीबाट हटाउन बेलायत सरकारसँग माग हुम्लामा लोडसेडिङले कक्षा १२ को वार्षिक परीक्षा आधा घन्टा ढिलो सञ्चालन दुई बालकको खातामा करोडौं भारु जम्मा भएपछि… विप्लव नेतृत्वको नेकपाको केन्द्रीय कमिटी बैठक बन्दीपुरमा चीनबाट थप ४४ लाख खोप आज आउँदै, निगमको वाइडबडी विमान बेइजिङमा सदनको गतिरोध अन्त्य गर्न प्रधानमन्त्रीले थाले संवाद, बालकोट पठाए प्रतिनिधि रातभरको वर्षाले कस्ता छन् लुम्बिनीका सडक ? विश्वकप लिग-२: नेपालले आज अमेरिकाको सामना गर्दै