१४ माघ २०७९, शनिबार

Jan 28, 2023

बुटवल । नेकपा एमालेका युवा नेता घनश्याम भूसालले पार्टी विभाजन गरेका नेता माधवकुमार नेपालले भविष्यमा भविष्यमा सोच्न बाध्य हुने दाबी गरेका छन् । एमालेबाट विभाजित भई बनेको नेकपा (एकीकृत समाजवादी)को अध्यक्ष भएका नेता नेपाललाई सोच्न बाध्य पार्नेगरी व्यवहार गर्न पार्टी नेता कार्यकर्ताहरुलाई सुुझाव प्रस्तु गर्दै उनले सो कुरा बताएका हुन् ।

नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी रुपन्देहीले आयोजना गरेको बृहत जिल्ला भेलालाई सम्बोधन  गर्दै नेता भुसालले एमालेका सबै नेता कार्यकर्ताहरु बीचमा केही समय भाडिएको कुरालाई स्वीकार गरे । केही समय पार्टीमा आएको विचलनलाई लिएर व्यक्ति–व्यक्तिमा आरोप प्रत्यारोपमा लाग्न नहुने संकेतसहित नेता कार्यकर्तालाई आग्रह गरेका छन् । ‘बीचमा हामी केही समय भाडिएकै हो । अब ठन्दा दिमागले सोच्नुपर्छ ।’–नेता भूसालले भने, ‘माधवकुमार नेपाल र अन्यलाई पनि सोच्न बाध्य पार्ने छौं, बोली बचन र व्यबहारमा सोचौं ।’

नेता भुसालले राष्ट्रको सम्पूर्ण जिम्मेवारी एमालेमा रहेको बताउँदै एमाले कमजोर र उत्ताउलो हुने कुनै छुट नभएको उल्लेख गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रमोद खरेलको ‘कन्सर्ट’ हेर्न आएका ९ जना बढी भिडका कारण घाइते, कार्यक्रम स्थगित पत्रकार स्व. कंडेल परिवारलाई एक लाख १० हजार सहयोग तिलाेत्तमा १ स्थित वाटिका टाेल विकास संस्थाकाे अध्यक्षमा पुष्करनाथ पन्थ लुम्बिनीको दाङमा अटो पल्टिँदा ९ जना घाइते बसको ठक्करबाट स्याङ्जामा एक जनाको मृत्यु पेस्तोलसहित जनकपुरबाट दुई युवक पक्राउ समृद्धिका लागि शिक्षा नीति बाधक मारवादी सेवा संघ भैरहवाको २२ कोठे भवन उद्घाटन बुटवलबाट चलचित्र ‘फूलबारी’को प्रमोशन सुरु, देश दौडाहमा कलाकार सबै सरकारी वेबसाइट डाउन, अन्तर्राष्ट्रिय उडान रोकियाे नेपाल पुनः प्रयोग योग्य बस्तु व्यवसायी संघ रुपन्देहीमा पदस्थापन कर्मचारी संगठनको केन्द्रीय बैठक रुपन्देहीमा, तयारी अन्तिम चरणमा फागुन २८ अगावै राष्ट्रपति निर्वाचन नभए मुलुकमा अनिष्ट हुन्छ : शेखर कोइराला पत्रकार ऋषि धमलाकी पत्नी एलिजा गौतम नागरिक उन्मुक्ति पार्टीमा प्रवेश प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सम्हाले गृह मन्त्रालयको कार्यभार पत्रकार भण्डारीको पुस्तक ‘सत्ता संघर्ष’काे परिचर्चा रवी लामिछानेको मुद्दाले एनआरएनलाई कुनै असर गर्दैन् : डा. हेम राज शर्मा, उपाध्यक्ष चन्द्रौटामा सिद्राको व्यापार फष्टाउँदै रोहिणी अध्यक्ष कप क्रिकेट प्रतियोगिता : उपाधि रोहिणी–१ लाई प्रहरी हुँ भन्दै ठगी गर्ने एक जना पक्राउ