३० श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 15, 2022

बुटवल । नेकपा एमालेका युवा नेता घनश्याम भूसालले पार्टी विभाजन गरेका नेता माधवकुमार नेपालले भविष्यमा भविष्यमा सोच्न बाध्य हुने दाबी गरेका छन् । एमालेबाट विभाजित भई बनेको नेकपा (एकीकृत समाजवादी)को अध्यक्ष भएका नेता नेपाललाई सोच्न बाध्य पार्नेगरी व्यवहार गर्न पार्टी नेता कार्यकर्ताहरुलाई सुुझाव प्रस्तु गर्दै उनले सो कुरा बताएका हुन् ।

नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी रुपन्देहीले आयोजना गरेको बृहत जिल्ला भेलालाई सम्बोधन  गर्दै नेता भुसालले एमालेका सबै नेता कार्यकर्ताहरु बीचमा केही समय भाडिएको कुरालाई स्वीकार गरे । केही समय पार्टीमा आएको विचलनलाई लिएर व्यक्ति–व्यक्तिमा आरोप प्रत्यारोपमा लाग्न नहुने संकेतसहित नेता कार्यकर्तालाई आग्रह गरेका छन् । ‘बीचमा हामी केही समय भाडिएकै हो । अब ठन्दा दिमागले सोच्नुपर्छ ।’–नेता भूसालले भने, ‘माधवकुमार नेपाल र अन्यलाई पनि सोच्न बाध्य पार्ने छौं, बोली बचन र व्यबहारमा सोचौं ।’

नेता भुसालले राष्ट्रको सम्पूर्ण जिम्मेवारी एमालेमा रहेको बताउँदै एमाले कमजोर र उत्ताउलो हुने कुनै छुट नभएको उल्लेख गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

५ लाख बढी प्रतिस्पर्धी रहेको ड्रिम टोयोटा कार आर्ट प्रतियोगितामा नेपालबाट बुटवलकी निकिता बनिन् उत्कृष्ट विभिन्न स्थानमा अवैध लागूऔषधसहित पाँच जना पक्राउ सुनको मूल्य ४०० रुपैयाँ घट्यो लुम्बिनी सरकारको आम्दानीः तलब भत्ता समेत पुग्दैन, कर्मचारी पाल्न ‘अरुको भर’ फलफूल र तरकारीको मूल्य : सबैभन्दा सस्तो सेतो मुला, महंगो किवी शुद्धोधन ३ मा सुकुम्बासी जग्गा नापजाँच सुरु २४ वर्षीया पुष्पा बुढाथोकी १ महिनादेखि सम्पर्कबिहीन भ्रष्टाचार र वंशवाद भारतका दुई शत्रु: माेदी साउनको अन्तिम सोमबार देवघाटमा भक्तजनको घुइँचो (फाेटाेफिचर) राप्रपा नेपालको केन्द्रिय समिती बैठक शुरु, प्रतिवेदनहरु प्रस्तुत हुदैँ कम्युनिष्ट पार्टी भन्ने बित्तिकै जनता डराउने अवस्था आयोः मन्त्री चौधरी मध्य भोटेकोशी जलविद्युत अझै १ करोड ५४ लाख रुपैयाँ नोक्सानमा श्रावणको अन्तिम सोमबार : शिवालयमा भक्तजनको भीड रुस्दीमाथि छुरा प्रहारः चुकिल लगाएर कोठाभित्रै बस्छन् आक्रमणकारीका बाबु कमल थापाले गरे राष्ट्रपति भण्डारीको निर्णयलाई स्वागत माओवादी स्थायी कमिटी बैठक दिउँसो १ बजे बस्दै ७५औँ स्वतन्त्रता दिवस मनाउँदै भारत रुपन्देहीमा अज्ञात समुहको गोली प्रहारबाट बिकास गुरुङ घाइते नागरिकता विधेयक : यस्तो छ अबको संसदीय प्रक्रिया बुटवलको सडकको अवस्थाः जनसरोकारको बिषय