११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

Advertisement

बुटवल । पूर्व उपप्रधानमन्त्री एवं नेकपा एमालेका स्थायी कमिटी सदस्य टोप बहादुर रायमाझीले शेरबहादुर देउवालाई टिका लगाई दिएर प्रधानमन्त्री बनाएर पठाइएको बताएका छन् ।

नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी रुपन्देहीले आयोजना गरेको बृहत जिल्ला भेलालाई सम्बोधन गर्दै नेता रायमाझीले शेरबहादुर देउवालाई टिका लगाइदिएर प्रधानमन्त्री बनाइएको बताएका हुन् ।

‘जनदेशको विरुद्ध प्रमादेशबाट शेरबहादुर देउवालाई टिका लगाइदेर प्रधानमन्त्री बनाएर पठाइयो ।’ रायमाझीले भने ‘ यस विषयमा पार्टीको ह्विप नलाग्ने भएपछि पूरा डिजाइनमा सिमापार मात्रै होइन समुन्द्रपारको समेत एजेण्डा देशका सम्पूर्ण पार्टी एकातिर, विदेशी शक्ति केन्द्र एकातिर र केपी ओलीले नेतृत्व गरेको एमाले एकातिर पर्यो ।’

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

२४ घण्टा व्यवसाय सञ्चालन गर्न पाउनुपर्ने माग पत्रकार पन्त सम्मानित ५० लाख धरौटीमा छुटे शर्मा नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी नेपालमा थपिए १ हजार २८२ कोरोना संक्रमित, ७ जनाको मृत्यु बुटवलमा दशैं सस्तो बजार मध्य भोटेकोशीको आइपीओ बाँडफाँट दक्षिण कोरियामा कोरोना भाइरसले पुनः महामारीको रुप लियो सुरु भएन विद्युतीकरण सुस्ताएको पर्यटन व्यवसाय जुरमुराउँदै टिपरको ठक्करबाट बोलेरो चालकको मृत्यु लुम्बिनीको नेपालगन्ज उपमहानगर बैठकमा लफडा, एक घाइते फार्मेसी संघ, लुम्बिनी प्रदेशद्वारा शुभकामना तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम फार्क विद्रोहीको आक्रमणमा पाँच जनाको मृत्यु भारतमा थप २६ हजार नयाँ सङ्क्रमित मल अनुदानमा वृद्धि बेँसी झर्न थाले भेडी गोठ सरकारको लक्ष्यानुसार नै कोरोनाको खोप पुग्दै, नेपाल सार्कमा चौथो इपिएल : काठमाडौँ र विराटनगरको खेल स्थगित