७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

काठमाडौँ । बलिवुड अभिनेता अरमान कोहली फेरी विवादमा आएका छन् । शनिबार ड्रग्स प्रकरणमा नारकोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरोले अभिनेता कोहलीको घरमा छापा मारेपछि उनी विवादमा आएका हुन् ।साथै ब्युरोले कोहलीलाई ड्रग्स प्रकरणमा हिरासतमा लिएर सोधपुछ गरिरहेको भारतीय मिडियाहरुले उल्लेख गरेका छन् ।

मिडिया रिपोर्टका अनुसार कोहलीको घरबाट ड्रग्स समेत बरामद भएको छ ।ड्रग्स सप्लाई गर्नेहरुको सूचनाको आधारमा कोहलीको घरमा छापा मारिएको बताइएको छ ।कोहली पटक पटक विवादमा आइरहन्छन् । यस अघि २०१८ मा पनि उनलाई प्रहरीले हिरासतमा लिएको थियो ।

उनलाई कानुन अनुसार घरमा १२ बोतलसम्म राख्ने अनुमति रहेकोमा घरमा नियम विपरित ४१ बोतल विदेशी ब्राण्डका स्कच ह्विस्की राखेको आरोपमा हिरासतमा लिइएको थियो । उनी यसअघि आफ्नी प्रेमिकालाई मारपिट गरेको आरोपमा पनि पक्राउ परेका थिए ।  फिल्म मेकर राजकुमार कोहलीका छोरा कोहली बलिवुडमा भने त्यति सफल हुन सकेका छैनन् ।    

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मकवानपुर दुर्घटना अपडेट : मृतक संख्या चार पुग्यो भरतपुरमा रेनुले लिइन् ६६६६ मतान्तरको अग्रता मकवानपुरमा जिप दुर्घटना : तीन जनाको मृत्यु, पाँच जना घाइते भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ