३ आश्विन २०७८, आईतवार

Sep 19, 2021

बुटवल । जिल्लामा पछिल्लो २४ घण्टामा ३८ जना नयाँ संक्रमित थपिएका छन्। पछिल्लो २४ घण्टाको अवधिमा १७० जनाको कोरोना परीक्षण गरिएको थियो ।

Advertisement

पछिल्लो २४ घण्टामा १८ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा बुटवल उपमहानगरपालिकामा १५ जना, तिलोत्तमा नगरपालिकामा ६ जना, सैनामैना नगरपालिकामा १० जना, देवदह नगरपालिकामा ४ जना र सिद्धार्थनगर नगरपालिका, ओमसतिया गाउँपालिका, कञ्चन गाउँपालिकामा १/१ जना नयाँ संक्रमित थपिएका छन् ।

पछिल्लो २४ घण्टामा कुनै पनि संक्रमितको निधन भएको छैन् । जिल्लामा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या ५२५ पुगेको छ । हाल जिल्लामा ४०३ जना सक्रिय संक्रमित रहेको स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ ।

यसैबीच, स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीले कोरोना संक्रमणबाट जिल्लामा हालसम्म ५२५ जनाको मृत्यु भएको भन्दै गलत तथ्याङ्क सार्वजनिक गरेको छ । स्वास्थ्य कार्यालयले बुधबार कोरोनाबाट जिल्लाभर हालसम्म ५२५ जनाको मृत्यु भएको भन्दै गलत तथ्याङ्क सार्वजनिक गरेको हो । कार्यालयले दैनिक साँझ ४:४५ मा आफ्नो सामाजिक सञ्जालमा कोरोना अपडेट सार्वजनिक गर्दै आएको छ ।

स्वास्थ्य कार्यालयको तथ्याङ्क हेर्दा हालसम्म रुपन्देहीमा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या ५२१ हुनुपर्ने हो । स्वास्थ्य कार्यालयले साउन ३ गते दिएको तथ्याङ्कमा कोरोना संक्रमणबाट पछिल्लो २४ घण्टामा एक जनाको निधन भएको र योसँगै जिल्लामा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या ५२१ पुगेको रहेको छ ।

भदौं ३ गते यता हालसम्म कोरोनाबाट कुनै पनि संक्रमितको मृत्यु नभएको तथ्याङ्कमा छ । तर, स्वास्थ्य कार्यालयको आजको तथ्याङ्कमा भने पछिल्लो २४ घण्टामा मृत्यु शुन्य र मृत्यु हुनेको संख्या ५२५ पुगेको देख्न सकिन्छ । तर ४ जना मृतक कहिले थपिए भन्ने कुरामा स्पष्ट छैन् ।

यस विषयमा कुराकानी गर्न स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीका प्रमुख राजेन्द्र गिरीलाई पटक/पटक फोन गर्दा पनि उनको फोन उठेन ।

स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीद्वारा बुधबार (आज) सार्वजनिक तथ्याङ्क
स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीद्वारा मंगलबार(हिजो) सार्वजनिक तथ्याङ्क

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पूजाको विषयलाई लिएर दुई पक्षबीच कुटाकुट हुँदा एकको मृत्यु ओमानविरुद्ध नेपालले टस जित्यो, बलिङ गर्ने बंगलादेशमा ५० लाख कोरोना विरुद्धको चिनियाँ खोप पुग्यो स्क्रब टाइफसका बिरामी बढ्दैः २५ जनामा सङ्क्रमण संविधानमा वातावरणीय चासो पर्यटकीयस्थल रौतासम्म जोड्ने ग्रामीण सडकको स्तरोन्नति सुरु खोटाङमा आठ जनामा डेङ्गु सङ्क्रमण पोखरा उडानले पर्यटन व्यवसायी उत्साहित भारतमा थप तीस हजार ७७३ नयाँ सङ्क्रमित अफगानिस्तानलाई सहयोग गर्न चीनको आग्रह सङ्क्रामक रोगको जोखिममा कैदीबन्दी सोलार मिनिग्रिड चलेसँगै थवाङ झिलिमिली जुम्लामा खाद्य कम्पनीको सुपथ पसल सञ्चालन इन्द्रजात्राको रौनक, स्वास्थ्य मापदण्ड पालनामा चुनौती छाडा गाईको बिजोक सुनको मुल्य स्थिर, चाँदीमा २० रुपैयाँ घट्यो मानेभञ्ज्याङमा पानीको समस्या हट्यो छाप्रामै थलिए राउटे थप चारजना अनुसन्धानमा तानिए, प्रत्यक्षदर्शी भएको आशंका कालो बादल देखेपछि डराउँछन् रुपन्देहीको मर्चवारबासी