६ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 20, 2022

बुटवल । जिल्लामा पछिल्लो २४ घण्टामा ३८ जना नयाँ संक्रमित थपिएका छन्। पछिल्लो २४ घण्टाको अवधिमा १७० जनाको कोरोना परीक्षण गरिएको थियो ।

Advertisement

पछिल्लो २४ घण्टामा १८ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् । स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा बुटवल उपमहानगरपालिकामा १५ जना, तिलोत्तमा नगरपालिकामा ६ जना, सैनामैना नगरपालिकामा १० जना, देवदह नगरपालिकामा ४ जना र सिद्धार्थनगर नगरपालिका, ओमसतिया गाउँपालिका, कञ्चन गाउँपालिकामा १/१ जना नयाँ संक्रमित थपिएका छन् ।

पछिल्लो २४ घण्टामा कुनै पनि संक्रमितको निधन भएको छैन् । जिल्लामा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या ५२५ पुगेको छ । हाल जिल्लामा ४०३ जना सक्रिय संक्रमित रहेको स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ ।

यसैबीच, स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीले कोरोना संक्रमणबाट जिल्लामा हालसम्म ५२५ जनाको मृत्यु भएको भन्दै गलत तथ्याङ्क सार्वजनिक गरेको छ । स्वास्थ्य कार्यालयले बुधबार कोरोनाबाट जिल्लाभर हालसम्म ५२५ जनाको मृत्यु भएको भन्दै गलत तथ्याङ्क सार्वजनिक गरेको हो । कार्यालयले दैनिक साँझ ४:४५ मा आफ्नो सामाजिक सञ्जालमा कोरोना अपडेट सार्वजनिक गर्दै आएको छ ।

स्वास्थ्य कार्यालयको तथ्याङ्क हेर्दा हालसम्म रुपन्देहीमा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या ५२१ हुनुपर्ने हो । स्वास्थ्य कार्यालयले साउन ३ गते दिएको तथ्याङ्कमा कोरोना संक्रमणबाट पछिल्लो २४ घण्टामा एक जनाको निधन भएको र योसँगै जिल्लामा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या ५२१ पुगेको रहेको छ ।

भदौं ३ गते यता हालसम्म कोरोनाबाट कुनै पनि संक्रमितको मृत्यु नभएको तथ्याङ्कमा छ । तर, स्वास्थ्य कार्यालयको आजको तथ्याङ्कमा भने पछिल्लो २४ घण्टामा मृत्यु शुन्य र मृत्यु हुनेको संख्या ५२५ पुगेको देख्न सकिन्छ । तर ४ जना मृतक कहिले थपिए भन्ने कुरामा स्पष्ट छैन् ।

यस विषयमा कुराकानी गर्न स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीका प्रमुख राजेन्द्र गिरीलाई पटक/पटक फोन गर्दा पनि उनको फोन उठेन ।

स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीद्वारा बुधबार (आज) सार्वजनिक तथ्याङ्क
स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीद्वारा मंगलबार(हिजो) सार्वजनिक तथ्याङ्क

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जाडो छल्न तापेको आगो शरीरमा सल्किदा वृद्धाको मृत्यु प्रचण्डको प्रस्तावमा एमाले महासचिवको व्यंग्य वन मन्त्री यादव र चुरे संरक्षण विकास समितिका पदाधिकारीबीचको विवाद उत्कर्षमा प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम : श्रमिकको ज्याला बढ्यो, बीमा अनिवार्य विद्यालय शिक्षा सुधार्न साढे नौ खर्बको योजना ७ निर्माण कम्पनी कालो सूचिमा, ३ वर्षसम्म कुनै काम गर्न नपाउने स्थानीय तह निर्वाचन: बैशाख १४ वा २२ मा गर्न आयोगको प्रस्ताव स्थानीय निर्वाचनको मिति तय गर्न सत्तारुढ गठबन्धनको बैठक बस्दै किन पाएनन् उपल्लो डोल्पाका सर्बसाधारणले कोभिड-१९ विरुद्धकाे खोप ? मौलाकालिका यात्रा केबलकारमा सरर, डेढ अर्ब लागतमा बन्दै बुर्का लगाउने छात्रालाई कक्षा कोठा प्रवेशमा रोक रुपन्देही क्रिकेट संघको अध्यक्षमा व्यवसायी थापा, क्रिकेटर गौचन पराजित फेरि बढ्यो पेट्रोल, डिजेल र मट्टीतेलको मूल्य बुटवलको प्रगतिनगरमा ढिस्कोले पुरिएर २ जनाको मृत्यु, ३ घाइते वडाध्यक्षमाथि कालोमोसो दलियो मास्क नलगाई हिँड्नेलाई एक सय जरिवाना तिराइयो एउटै वडाबाट चार करोडको सुन्तला विक्री भैरहवामा खाना खुवाउन “द ग्राण्ड किचन” दुर्गममा कोरोना संक्रमण बढ्दै, तयारी शून्य रुपन्देहीको सैनामैनाकी १७ वर्षिया विनिसाद्वारा आत्महत्या