२७ जेष्ठ २०८०, शनिबार

Jun 10, 2023

फाइल तस्वीर

बुटवल । नेकपा एमालले आजको बैठकमा पनि अवरोध गर्ने भएपछि लुम्बिनी प्रदेशसभाको आज बस्ने भनिएको नवौं अधिवेशनको तेस्रो बैठक स्थगित भएको छ । आज दिउँसो १ बजेका लागि तय भएको प्रदेशसभाको बैठक विशेषकारणले भदौ ७ गते दिउँसो १ बजे बस्ने गरी स्थगित गरिएको प्रदेशसभाका सचिव दुलभ कुमार पुन मगरले बताए ।

नेकपा एमाले सूर्य चुनाब लिएर निर्वाचन जितेका अजय शाही र बिमला वलीलाई सांसदबाट हटाउन सभामुखलाई पत्राचार गरेको छ । एमालले सभामुख पूर्ण बहादुर घर्ती मगरले सांसदलाई पदमुक्त गरेको जानकारी प्रदेशसभामा नगराएसम्म प्रदेशसभा अवरुद्ध गर्ने चेतावनी दिँदै आएको छ । नेकपा एमाले नवौँ सोही माग राख्दै अधिवेशनको पहिलो र दोस्रो बैठक अवरुद्ध गरेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

१२ बर्ष पछाडी नाम्चे बजारमा सबैभन्दा बढी उच्च तापमान स्वस्तिमाले सांसद शाहलाई भनिन – मेरो तस्विरका कुरा संसदमा उठाउनु परयो ! पाल्पा लैजाँदै गरेको एक ट्रक अवैध मल बरामद ४० दिनदेखि अमेजनको घना जंगलमा हराईरहेका बालबालिका फेला परे गोप्य कागजात प्रकरणः ट्रम्प माथीको अभियोग पुष्टी भए २० बर्ष जेल सजाँय हुने कारबाही अघि नै बेलायती पुर्व प्रधानमन्त्रीले दिए सांसद पदवाट राजिनामा शोषणमा परेको प्रजातन्त्र विकासका कुरालाई राजनीतिक आँखाबाट हेर्नु हुँदैन: विनोद चौधरी नेपालले आज नेदरल्याण्डसँग अभ्यास खेल खेल्दै तराईमा तापक्रम नघटने, कोशी, गण्डकी तथा कर्णाली प्रदेश पानी पर्ने १३ वर्षदेखि रोकिएको संस्कृत विश्वविद्यालयको दीक्षान्त कार्यक्रम जेठ ३१ मा हुँदै बुटवलको ढवाहामा दोस्रो पीस पार्क मेला सुरु तिनाउमा विद्यालय व्यवस्थापन तथा अभिभावक संघका पदाधिकारीलाई अभिमूखिकरण बाघको छाला र हड्डीसहित दुईजना पक्राउ रुपन्देहीमा पर्यटन व्यवसायीको चिन्ता : ३० खर्ब लगानी डुब्ने डर, पलायन हुँदै व्यवसायी गभर्नर अधिकारी र विश्व बैंक दक्षिण एसियाका उपाध्यक्ष रेजरबीच भेटवार्ता चलचित्र रोशनीको गीत ‘जुनी जुनी’ बुटवलमा विमोचन रुपन्देहीका सामूदायिक विद्यालयमा रहेका कर्मचारी आन्दोलित राष्ट्र बैंकले भन्यो- चालु खाता ५४ अर्ब ६७ करोड रुपैयाँले घाटामा गाउँको व्यथा कसलाई के थाहा ?