२० आश्विन २०७९, बिहीबार

Oct 6, 2022

गुल्मी । गुल्मीमा ४ वर्षिया अवोध बालिका बलात्कार गरेको आरोपमा एक जना पुरुषलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीले शनिवार जारी गरेको सूचना अनुसार कालिगण्डकी गाउँपालिकाका ३६ वर्षीय निकृष्टराम परियार ( नाम परिवर्तन ) ले ४ वर्षिया भतिजी बालिकालाई बलात्कार गरेको आरोपमा निजलाई पक्राउ गरिएको हो ।

Advertisement

बिहीबार ती ४ वर्षिया बालिकालाई बलात्कार गरेको सूचना पाए लगत्तै भुर्तुङ्ग प्रहरी चौकीबाट खटिएको प्रहरीले आरोपीलाई पक्राउ गरि पीडित बालिकालाई लिएर शुक्रबार साँझ जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा बुझाएको थियो ।

शुक्रबार साँझ ८ बजे आरोपी परियारलाई नियन्त्रणमा लिई पीडित बालिकालाई मेडिकल गराई घटनाको अनुसन्धान भई रहेको प्रहरी प्रबक्ता डिएसपी पुषोत्तम प्रसाद पाण्डेले जानकारी दिए । जिल्ला प्रहरी प्रमुख एसपी गोपालचन्द्र भट्टराई भन्छन्–‘पछिल्ला यी घटनाले सामाजिक मूल्य मान्यता भन्दा बाहिर अहिलेको नयाँ पुस्ता जान थालेको पाइएको छ । बलात्कृत ४ वर्षिया बालिकाका बलात्कार आरोपी ठूलो बुवा पर्दछन् । ’

उनका अनुसार पाँच दिन अघि गुल्मी कै अग्लुङ्ग गाउँमा १३ वर्षिया बहिनी नाता पर्ने दाजु भाईकी छोरीलाई १७ बर्षीय किशोरले बलात्कार गरेको आरोपमा पक्राउ गरि अनुसन्धान चलिरहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आज पनि टीका लगाइँदै आजको मौसम: सुदूरपश्चिम, कर्णाली, लुम्बिनी र गण्डकी प्रदेशमा धेरै वर्षा हुने सन्दीप लामिछाने आज बिहान १० बजे काठमाडौँ आइपुग्ने रुपन्देहीकी युवा नेतृ २१ वर्षीया झरना चौधरीको दुर्घटनामा मृत्यु गुल्मीको मुसीकोटस्थित दरबार कोटको मेला (तस्वीरमा ) राम बन्न डराएका थिए प्रभास दशैं मनाउन मामाघर हिँडेका अर्घाखाँचीका १० वर्षीय समिरलाई खोलाले बगायो इन्टरनेट जडान गर्ने क्रममा २४ वर्षीय निलमको मृत्यु जीपको ठक्करबाट श्रीमानको मृत्यु, श्रीमती घाइते नेपाल थाइल्यान्डसंग पराजित तीन वर्षपछि टीका लगाउन पाउँदा कैदीबन्दी खुसी राष्ट्रपतिले लगाइदिइन् सर्वसाधारणलाई टीका आधुनिक घट्टले खुड्खुडीमा फेरियाे दैनिकी मिसाइल प्रक्षेपण असफल भएकोमा दक्षिण कोरियाले माग्यो माफी हिमपहिरोमा परी चार जनाको मृत्यु जसपाका केन्द्रदेखि नगरसम्मका नेताले गरे सामुहिक राजीनामा मांसाहारीबाट शाकाहारी बनेका यी हुन् बलिउड अभिनेता-अभिनेत्री नातिनीको स्याहार पाउने १०१ वर्षीय भाग्यमानी बाजे ! मधेशमा महिला हिंसा : घटनाकाे ग्राफ बढे पनि उजुरी बढेन भगवती मन्दिरमा चढाइयो ६ सय ६९ राँगाको बलि