५ कार्तिक २०७८, शुक्रबार

Oct 22, 2021

गुल्मी । गुल्मीमा ४ वर्षिया अवोध बालिका बलात्कार गरेको आरोपमा एक जना पुरुषलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीले शनिवार जारी गरेको सूचना अनुसार कालिगण्डकी गाउँपालिकाका ३६ वर्षीय निकृष्टराम परियार ( नाम परिवर्तन ) ले ४ वर्षिया भतिजी बालिकालाई बलात्कार गरेको आरोपमा निजलाई पक्राउ गरिएको हो ।

Advertisement

बिहीबार ती ४ वर्षिया बालिकालाई बलात्कार गरेको सूचना पाए लगत्तै भुर्तुङ्ग प्रहरी चौकीबाट खटिएको प्रहरीले आरोपीलाई पक्राउ गरि पीडित बालिकालाई लिएर शुक्रबार साँझ जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा बुझाएको थियो ।

शुक्रबार साँझ ८ बजे आरोपी परियारलाई नियन्त्रणमा लिई पीडित बालिकालाई मेडिकल गराई घटनाको अनुसन्धान भई रहेको प्रहरी प्रबक्ता डिएसपी पुषोत्तम प्रसाद पाण्डेले जानकारी दिए । जिल्ला प्रहरी प्रमुख एसपी गोपालचन्द्र भट्टराई भन्छन्–‘पछिल्ला यी घटनाले सामाजिक मूल्य मान्यता भन्दा बाहिर अहिलेको नयाँ पुस्ता जान थालेको पाइएको छ । बलात्कृत ४ वर्षिया बालिकाका बलात्कार आरोपी ठूलो बुवा पर्दछन् । ’

उनका अनुसार पाँच दिन अघि गुल्मी कै अग्लुङ्ग गाउँमा १३ वर्षिया बहिनी नाता पर्ने दाजु भाईकी छोरीलाई १७ बर्षीय किशोरले बलात्कार गरेको आरोपमा पक्राउ गरि अनुसन्धान चलिरहेको छ ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

किसानको आँशु रोक, पीडामा मल्हम लगाऊ नेपालकै तेस्रो ठूलो विद्युत सवस्टेशनको परीक्षण सफल रुपन्देहीमा लाखौँको अबैध काठ बरामद चितवन घटनाले उब्जिएका प्रश्नहरु अदालती मिलापत्रमा विश्वास घट्यो कोभिडबाट १ लाख २० हजार स्वास्थ्यकर्मीको मृत्यु रामपुरको छाङ्दी झरनामा पर्यटकको आकर्षण सडक विस्तारः तनहुँ खण्डमा सात हजार रुख काटिने माटाका भाँडा बनाउने कुमालेलाई भ्याइनभ्याइ स्वास्थ्यकर्मीलाई कोभिडको खोप उपलब्ध गराउन विश्व स्वास्थ्य सगठनको आग्रह लयमा फर्किँदै बागलुङका पर्यटन व्यवसाय जुवाखालबाट पक्राउ परेका वडाअध्यक्ष छुटे दसैं सकियो, गाउँ रित्तियो विकास आयोजनाको प्राविधिक परीक्षणमा कर्मचारी र बजेटको अभाव चीनले आक्रमण गरे ताइवानको रक्षा गछौंः अमेरिका बाढीपहिरो पीडितका लागि तत्कालीन र दीर्घकालीन योजना बनाएर अघि बढ्छौँः प्रधानमन्त्री देउवा मकालु बेसक्याम्प घुम्न गएका एक युवकको मृत्यु, तीन दिनपछि सार्वजनिक प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री आचार्य विश्वासकाे मत लिँदै एमाले अधिवेशन : ओलीले एकसाथ ७५३ वटै पालिकालाई सम्बोधन गर्ने श्रीमान विदेशबाट फर्केको अर्कोदिन श्रीमतीको मृत्यु