१५ मंसिर २०८०, शुक्रबार

Dec 1, 2023

गुल्मी । गुल्मीमा चट्याङ लागेर १ जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा जिल्लाको ईस्मा गाउँपालिका वडा नं. ४ का ११ वर्षीय राहुल गन्धर्व रहेका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मी अनुसार ११ वर्षीय राहुललको उपचारको क्रममा गुल्मी अस्पताल तम्घासमा निधन भएको हो ।

यस्तै, चट्याङ लागेर अन्य ६ जना घाइते भएका छन् । घाईतेहुनेमा राहुका वुवा ४२ वर्षीय राम बहादुर गन्दर्भ, १७ वर्षीया राधा खत्री, २३ वर्षीय गोमा खत्री र ३१ वर्षीया शर्मिला खत्री, २४ वर्षीया रुपा नेपाली र ९ वर्षीय किस्मत नेपाली रहेका छन् । उनीहरुको गुल्मी अस्पताल तम्घासमा उपचार भईरहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सेलरोटी पकाउँदा इराकमा सांसदका आफन्त सवार गाडीमा बम आक्रमण, १० को मृत्यु पूर्व गृहमन्त्री खाँण थुनामुक्त हुने नहुने बारे आज फैसला हुँदै केपी ओली टी-२० को फाइनल आज मधेस प्रदेश र आर्मी भिड्दै नेपालमा लगानी गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह आज ३६औँ विश्व एड्स दिवस युवाहरु मिलेर बुटवलमा खोले ३ करोड लगानीमा ग्याष्ट्रो सेन्टर आजबाट बागमती प्रदेश महिला क्रिकेटको तयारी सुरू लुम्बिनीमा छाडा चौपायाको व्यवस्थापन गर्न कोष र नगरपालिकाविच सहकार्य बौद्व शिक्षाबाट विश्वमा शान्ति फैलाउन सकिन्छ : प्रदेश प्रमुख शेरचन हरियाली प्रबर्द्धनमा नमस्ते एकेडेमी भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलाइ गरिँदैन : गृहमन्त्री आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु प्रकरण : ३ दिनदेखि शव अस्पतालको गेटमा बाग्लुङका कांग्रेसका क्षेत्रीय सभापति पक्राउ, आरोप- मापसे गरी प्रहरीमाथी कुटपिट एमालेमा फर्किए नेकपा एसका बैतडी इन्चार्ज र अध्यक्ष, बैतडीमा एस रित्तिएको एमाले दावी नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा जवाफी बहस जारी, खाँणलाइ थुनामुक्त गर्न माग रविको राजनीतिक प्रतिवेदन – प्रदेश भ्रष्टाचारको केन्द्र र कार्यकर्ता भर्तीकेन्द्र बन्याे, विकल्प सोच्नुपर्छ आगो ताप्ने क्रममा जलेर मृत्यु विपिनका बाआमा भन्छन्– समाचार हेर्दै रात बित्छ सुनको मूल्य स्थिर