९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

गुल्मी । गुल्मीमा चट्याङ लागेर १ जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा जिल्लाको ईस्मा गाउँपालिका वडा नं. ४ का ११ वर्षीय राहुल गन्धर्व रहेका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मी अनुसार ११ वर्षीय राहुललको उपचारको क्रममा गुल्मी अस्पताल तम्घासमा निधन भएको हो ।

यस्तै, चट्याङ लागेर अन्य ६ जना घाइते भएका छन् । घाईतेहुनेमा राहुका वुवा ४२ वर्षीय राम बहादुर गन्दर्भ, १७ वर्षीया राधा खत्री, २३ वर्षीय गोमा खत्री र ३१ वर्षीया शर्मिला खत्री, २४ वर्षीया रुपा नेपाली र ९ वर्षीय किस्मत नेपाली रहेका छन् । उनीहरुको गुल्मी अस्पताल तम्घासमा उपचार भईरहेको छ ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानन्यायाधीशमाथि महाभियोग लगाउने आधार छन्, तर माओवादीले सोचेको छैन: बिडारी प्रधानन्यायाधीशमात्र होइन पाँचै न्यायाधीशलाई कारबाही हुनुपर्छ : एमाले नेता बडाल कांग्रेस प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा र महाभियोगको पक्षमा छैन : भट्टराई भिरबाट लडेर एक जनाको मृत्यु मुटुरोगी पार्वतीको पीडा : ६ लाख उपचार खर्च कहाँबाट ल्याउनु ? न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश