२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

म पूरानो चामल भएँ : कलाकार सुनिल थापा

ग्लोबल आवाज
बुटवल । आगामी साउन २४ गते प्रदर्शन हुन गइरेहको नेपाली चलचित्र ‘रे’ को टोली यतिबेला चलचित्रको प्रवद्र्धनमा लागि रहेको छ । निर्माता राजेन्द्र त्रिपाठी सहित कलाकारको टोलीले शुक्रबार बुटवलमा पत्रकार सम्मेलन गरेको छ । टोलीले चलचित्र पत्रकार संघ रुपन्देहीको आयोजनामा भएको सम्मेलनमा चलचित्र बारे जानकारी गराएको छ ।


चर्चित तथा पूराना कलाकार सुनिल थापाको मुख्य भूमिका रहेको चलचित्रमा नायक दिवश धिताल र नायिका सुजाता थापाको नयाँ जोडी पनि मुख्य भूमिकामा देखिएका छन् । चलचित्रको निर्देशन दिनेश पौडेलले गरेका छन् । उनी निर्देशित यो १९ औं चलचित्र हो । उनले यस चलचित्रमा नयाँ र फरक भन्दापनि पूरानै कथा वस्तुलाई फरक ढङ्गमा प्रस्तुत गरिएको बताए । उनले भने ‘जति चलचित्र बनाएपनि समाज र देश अनुसार बनाउने हो । तसर्थ कथाहरु दोहोरिन सक्छन् । तर,कलाकार, अभिनय र प्रस्तुती फरक हुन आवश्यकछ । हामीले पूराना कथामा नयाँपन दिन खोजेका छौं ।’ कलाकार सुनिल थापाले यस चलचित्रले नेपाली चलचित्र पनि व्यवसायिक बन्दैछन् भन्ने सन्देश दिने बताउँदै चलचित्रमा प्रविधि र जीवन्त अभिनयको समिश्रण रहेको बताए ।

उनले आफू पूरानो चामल जस्तै भएपनि टिमवर्कका कारण चलचित्रमा राम्रो भएको बताए । एक करोड २५ लाख लागत लागेको चलचित्रमा एनिमेशनको प्रयोग रहेको निर्देशक पौडेलले बताए । पत्रकार सम्मेलन चलचित्र पत्रकार संघ,रुपन्देहीका अध्यक्ष सुमन श्रेष्ठको सञ्चालनमा भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित