५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

जेठ २७ , बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमाका केही युवाहरुले वृक्षारोपण गरी जन्मदिन मनाउने संकल्प गरेका छन् । क्रियासिल सामाजिक संस्था नमस्ते नेपालमा आबद्ध सदस्यहरुले आफ्नो जन्मदिनमा वृक्षारोपण गर्ने सामुहिक संकल्प गरेका हुन् । संस्थाका अध्यक्ष अर्जुन खरेलको जन्मदिनको अवसरमा आयोजित सामुहिक प्रतिबद्धतामा उनीहरुले जन्मदिनमा वृक्षरोपण गर्ने सामुहिक संकल्प गरेका हुन् । जन्मदिनमा पार्टी, भोज र मोजमस्तिमा अनावश्यक खर्च गर्नुभन्दा सामाजिक कामको थालनी गर्नुपर्नेमा उनीहरुको जोड छ । समुहमा काम गर्दा हरेक सानो कामले पनि महत्वपुर्ण सामाजिक परिवर्तन ल्याउन सक्ने भन्दै सामुहीक संकल्प गरेको संस्थाका अध्यक्ष अर्जुन खरेलले बताए ।

बिगतमा संस्थाले गरेका कामको सही मुल्यांकनका कारण संस्थाले समाजमा आफ्नो हरेक अभियानमा जनसमर्थन पाउने गरेको उनको भनाई थियो । कार्यक्रममा मदन भण्डारि स्पोर्ट्स एकेडेमी प्रदेश ५ का उपाध्यक्ष मीनप्रसाद पोखरेल, युवा संघ नेपालका केन्द्रिय सदस्य सरिता श्रीस, वडा प्रहरि कार्यालय बुटवलका प्रमुख हेम केसि, मणिमुकुन्द भलिबल क्लवका अध्यक्ष मिलन राना, शंकरनगर बन बिहार तथा अनुसन्धान केन्द्रका अध्यक्ष बाबुराम अर्याल, बिद्यार्थी नेता अमृत भुसाल, बाबुराम गैरे लगायतले बोलका थिए । कार्यक्रममा रुपन्देहीको शंकरनगर वन विहार तथा अनुसन्धान केन्द्रको म्यांगो गार्डेनमा वृक्षा रोपण समेत गरिएको छ । संस्थाका अध्यक्ष अर्जुन खरेलको अध्यक्षतामा सम्पन्न सामुहिक संकल्प कार्यक्रमको संचालन श्रीधर अधिकारीले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु तीन दिन मनाइने गणतन्त्र दिवस …जहाँ एमालेले लालकिल्ला जोगायो धरानमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्क साम्पाङ १४० मतले अगाडि कोभिड महामारीमा मानवीय उद्धारमा खटियो, गर्व लाग्छ: मेयर भुसाल कुटपिटबाट एक जनाको मृत्यु तुलसीपुर उपमहानगरमा कांग्रेसका गिरीको अग्रता