१७ असार २०७९, शुक्रबार

Jul 1, 2022

मोतीपुर औद्योगिक क्षेत्र

बुटवल । बुटवल मोतीपुर क्षेत्रका स्थानीयले औद्योगिक क्षेत्रको शिलान्यास कार्यक्रम रोक्न माग गर्दै विरोध प्रर्दशन गरेका छन् । शुक्रबार औद्योगिक क्षेत्रको अर्थमन्त्री विष्णु पौडेलले शिलन्यास गर्ने कार्यक्रम रहेको थियो ।

Advertisement

औद्योगिक क्षेत्र शिलान्यासको विरोध गरेको नभई बाचा गरेका प्रतिबद्धता पूरा नभएकाले बाध्य भएर विरोधमा उत्रिएको एक स्थानीयले बताए । ‘हामी बिकासका विरोधी होइनौँ, उनले भने हाम्रा हिजो बोलेका र लेखेका मागहरु सम्बोधन नभएपछि विरोधमा उत्रिएका हौँ ।’

२०७३ सालमा स्थलगत निरिक्षण विना ३ हजार ६२ घर र करिब २ सय ५० विघा जग्गा सहित ८ सय १३ विघा जग्गा रातारात औद्योगिक क्षेत्र व्यवस्थापन लिमिटेडको नाममा पारेको अहिले पनि गासबासको ग्यारेन्टी नगरी औद्योगिक क्षेत्र निर्माण अघि बढाउन खोजेको उनीहरुको आरोप छ ।

यस्तै मोतीपुर औद्योगिक क्षेत्रको शिलान्यासका लागि तयार पारेको मञ्च बिहीबार स्थानीयले भत्काएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अखिल र नेविसंघ स्ववियू निर्वाचनबाट भागेः पञ्चा सिंह ३ वर्षमा ५२ सुत्केरीको एयर लिफ्टिङमार्फत उद्धार, आगामी वर्ष ४५ लाख विनियोजन लुम्बिनी सरकारलाई अर्को चुनौती, अस्पताल विकास समितिलाई पुनर्वहाली गर्न सर्वोच्चको आदेश घुस रकमसहित अदालका कर्मचारी अख्तियारको फन्दामा लुम्बिनी प्रदेशमा २७८ मृगौला रोगी तथा १४७३ दमका विरामीलाई उपचारमा आर्थिक सहयाेग काँग्रेसमा संस्थापन इतरको बैठक आज पनि बस्ने यस्तो छ ३ दिनसम्ममको मौसमी आंकलन बनेपामा अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते विश्वका ११० देशमा पुनः कोरोनाको सङ्क्रमण वृद्धि लुम्बिनीको दाङमा सवारी दुर्घटना : दुई जनाको मृत्यु, दुई घाइते जुम्लामा जिल्ला स्तरीय कृषि मेला : चिनोदेखि भाँगोसम्म प्रदर्शनी अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते दाङमा सिकलसेलको स्क्रिनीङ परिक्षण गाई-गोरु बाँध्ने गोठमै नवजात शिशुसहित सुत्केरीको बास ५ वर्षीया बालिका बलात्कृत, १६ वर्षीय किशोर पक्राउ धान दिवसमा रोपाइँसँगै विविध सांस्कृतिक कार्यक्रम लुम्बिनीका ६ जिल्लामा सिकलसेल एनिमियाका बिरामी, परीक्षणमै समस्या इस्माले दुना–टपरी उद्योग सञ्चालन गर्ने शेखर कोइरालाको भेलामा को को सहभागी ? (फोटोफिचर) नेपालमा थप ५५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि