२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । अर्थमन्त्री विष्णु प्रसाद पौडेलले तिलोत्तमा नगरपालिकाको प्रशासनिक भवनको उद्धघाटन गरेका छन् । एक समारोहका बीच अर्थमन्त्री पौडेलले विहीबार नगरको प्रशासनिक भवनको उद्धघाटन गरेका हुन् । वडा नं ६, कुञ्जलापुरमा निर्माण भएको भवनका शिलान्यास पौडेलले नै २०७४ माघ ७ गते गरेका थिए ।

करिब ६ करोड लागतमा निर्माण सम्पन्न भएको उक्त भवन ८ विघा क्षेत्रफलमा रहेको छ । उक्त भवन सिद्धार्थ राजमार्गबाट करिब १२ सय मिटर पश्चिम रहेको छ । यसैबिच अर्थमन्त्री पौडेलले डिजिटल नागरिक वडा पत्रको समेत उद्धघाटन गरेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालमा एमबीबीएस अध्ययन गर्ने विदेशी विद्यार्थीको संख्या ६ गुणाले बढ्यो बुबाले जंगलमा छोडेकी १५ महिनाकी बच्चीको गयो ज्यान भारतीय पर्यटकमा कोरोना, नेपाल प्रवेश गर्न रोक नहरको बाध भत्किँदा दर्जनौँ घर डुबानमा, सयौं बिघा धानबाली नष्ट अपमानजनक शब्द राखी बनाइएका नागरिकता सच्याउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन उपमेयरले ढुवानी नगर्दा चामल अभाव चौराहा-गोलपार्क सडकः भदौ मसान्तसम्म पिच गर्ने प्रतिबद्धता सरकारी मूल्याङ्कनमा कति छ दरबारमार्ग र न्यूरोडको जग्गाको भाऊ ? पार्टी बैठक सानेपामा मात्र गर्ने निर्णयबाट पछि हट्यो कांग्रेस, फेरि बालुवाटारमा बस्न थाले बैठक राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि…