२० मंसिर २०७९, मंगलवार

Dec 6, 2022

बुटवल । सत्तारुढ नेकपाका महासचिव तथा अर्थमन्त्री विष्णु पौडेलले नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी नेकपा,नफुटेको र केही चुइँटिएर गएको बताएका छन् । ‘नेकपा फुटेको छैन, नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टीका केही स्वार्थी तत्वहरु, केही षडयन्त्रकारी तत्वहरु, केही विभानजकारी तत्वहरु, नेपाली कम्यूनिष्टको अनिष्ट चाहने, त्यस खालका स्वार्थी तत्वहरु चुइँटिएका हुन ।’ उनले आगामी चुनाव समयमानै हुने दावी समेत गरेका छन् ।

बुटवलमा नेकपा ओली पक्षधरद्वारा शनिवार आयोजित विशाल जनसभामा बोल्दै पौडेलले भने ‘बैशाख महिनामा सम्पन्न हुने निर्वाचनबाट केपी शर्मा ओलीले नेतृत्व गरेको नेपाल कम्यूनिष्ठ पार्टीको नेतृत्वमा बहुमतको सरकार निर्माण गर्न कुनै तागतले रोक्न सक्दैन’ यो, हालको नेतृत्वका लागि मात्रै नभई वर्तमान प्रधानमन्त्री केपी ओली आवश्यकता अर्को पटकका लागि पनि आवश्यकता रहेको जिकिर गरे । उनले भने ‘ भारतीय नाकाबन्दी विरुद्ध सामना गरेर नेपालको स्वाधिनता बढाएका कारण उहाँ नेतृत्वमा आउनु भएका प्रधानमन्त्री केपी ओली राष्ट्रलाई फेरी आवश्यकता परेको छ ।’

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जनप्रतिनिधि आएको आठ महिनासम्म लालपुर्जा वितरण नभएपछि बर्दिवासवासी चिन्तित मोटरसाइकलको ठक्करबाट ८ वर्षीय बालिका घाइते प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक २.३१ अंकले वृद्धि भाइलाई पत्नी जुटाउन यी दिदीले १२ वर्षदेखि गर्दैछिन् पैसाको जोहो अनुमतिविनाका अस्पताल छ्यापछ्याप्ती, नियमक निकाय मूकदर्शक सुपरमादीको आईपीओ खुल्यो, पुस ५ सम्म भर्न पाइने रोनाल्डो किन्‍न साउदी क्लब तयार सिम्रिकसँग हेलिकोप्टर किनेको हेली एभरेष्टले माग्यो ६ जना पाइलट अर्घाखाँचीको एउटै गाउँमा फल्यो पाँच करोडको सुन्तला पहिरोले बस पुर्दा कम्तीमा ३३ जनाको मृत्यु नेपाली अर्थतन्त्रको उल्टो यात्रा गृहमन्त्रीको चेतावनीलाई टेरेनन् मुख्यमन्त्रीले, बुटवलबाट रातारात मन्त्रालय दाङ देशभर चिसो बढ्यो, तराईमा साझ विहान हुस्सु वायु प्रदूषणः चीनमा हरेक वर्ष ६४ हजार शिशुको गर्भमै मृत्यु महाकालीको समस्या समाधानका लागि नेपालले आज कूटनीतिक नोट पठाउँदै नयाँ सांसद पनि भाडाकै भवनमा किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ? प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर घाँटी रेटेर मायाको हत्या अभियोगमा पक्राउ परेका आरोपित सार्वजनिक