१७ चैत्र २०७९, शुक्रबार

Mar 31, 2023

भैरहवा । पछिल्लो समय भैरहवामा रेस्टुरेन्ट ब्यवसाय सन्चालन हुने क्रम बढेको छ । विभिन्न फ्रेण्चाइजी ब्राण्डका रेस्टुरेन्टहरु र आफ्नै मौलिकताका अलग अलग रेस्टुरेन्ट सन्चालनले उपभोक्ताहरु लाभान्वित भएका छन ।

Advertisement

भैरहवामा निर्माणाधिन गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय बिमानस्थलले यस क्षेत्रमा अवसर बढाएको छ । भैरहवामा अवसर देखेरे नै हङकङ बस्दै आएका भैरहवाका युवा राजकुमार सेन्चुरीले इन्फिनिटी लाउन्ज सन्चालनमा ल्याएका छन । यहाबाट सम्पुर्ण भैरहवाकै अवलोकन गर्न सकिन्छ ।
भैरहवाको दृश्य अवलोकन गर्दै यहाको एसियन फ्युजनको विभिन्न खाजाका परिकारको स्वाद लिन सकिने सन्चालक सेन्चुरीले बताए ।

हङकङमा पनि रेस्टुरेन्ट ब्यवसाय सन्चालन गरेको अनुभवलाइ भैरहवामा उतार्ने र भैरहवावासीलाइ नया स्वाद चखाइने उनको भनाइ छ । म:म धेरै खानु भयो होला तर इन्फिनिटी को मस्मस् खाएर हेर्नुस अरु भन्दा धेरै भिन्न पाउनु हुनेछ । सेन्चुरिले भने खाजाको गुणस्तरमा ध्यान दिएको छौ ।

भैरहवाको नारायण पथमा सन्चालनमा आएको रेस्टुरेन्ट्मा साधारण, ब्यक्तिगत र कर्पोरेट सदस्यता समेत बितरण गरि सदस्यहरुलाइ विभिन्न छुटहरु प्रदान गर्ने सन्चालकले बताए । नेपाली, भारतीय र विमानस्थलमा आउने पर्यटक एवम स्थानिय समेतलाइ लक्षित गरि करिब डेढ करोडको लागतमा उक्त रेस्टुरेन्ट सन्चालनमा आएको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नवनियुक्त मन्त्रीहरुले लिए पद तथा गोपनियताको शपथ सरकार विस्तारपछि नयाँ रेकर्ड बनाउने गरी काम गर्छौं : प्रधानमन्त्री खानेपानीमन्त्री अब्दुल खानले दिए राजीनामा उपनिर्वाचन : तनहुँ र बारामा २६ दल दर्ता पार्टीभित्र भागवण्डा नमिलेपछि काँग्रेसले बुझायो चार मन्त्रीको मात्रै नाम माल्टा पठाउने नाममा ठगी राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीबीच भेटवार्ता, दिउँसो ३ बजेका लागि शपथको तयारी दाइजाे प्रथा र महिला हिंसाविरुद्ध मधेशमा सडक नाटक प्रदर्शन एकैदिन तोलामा एक हजार रुपैयाँ बढ्यो सुनको भाउ लुम्बिनीमा राष्ट्रिय मिडिया सम्मेलन : पत्रकारिताको भूमिका परिवर्तन गर्न मन्त्री शर्माको आग्रह मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु बिमा कम्पनीहरूले लाइसेन्स नवीकरण गर्नु नपर्ने कोरोना जोखिम बढेपछि भारतबाट फर्किने निगरानीमा, सीमामा कडाइ अमेरिकी डलरको भाउ स्थिर रहँदा युरो बढ्यो आईपीओ निष्कासन गर्ने प्रस्तावसहित आज कान्तिपुर टेलिभिजनको विशेष साधारणसभा बस्दै भारत पुगेर उपचार गराइरहेका क्यान्सर पीडित राईलाई १७ लाख जुट्यो माेटरसाइकल दुर्घटनामा २ जनाकाे मृत्यु जितगढीदेखि सुरु भयो ‘राइड टु रानीमहल सिजन-३’ ६ दशकपछि भरतपुर विमानस्थल स्तरोन्नति र विस्तार गरिँदै अब स्थानीय पालिकाबाटै पुनः श्रम स्वीकृति र व्यक्तिगत श्रम स्वीकृतिको आवेदन