२३ असार २०७९, बिहीबार

Jul 7, 2022

बुटवल । रुपन्देहीमा एक पुरुषको जलाएर हत्या भएको आशंका गरिएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीले दिएको जानकारी अनुसार मायादेवी गाउँपालिका–७ गरकट्टीमा मंगलबार आन्दाजी ३५/४० वर्षका पुरुषको आंशिक मात्र शव जलेको अवस्थामा फेला परेको जनाएको छ ।

‘मंगलबार दिउँसो २ बजे तिर घटना बारे प्रहरीलाई जानकारी प्राप्त भएको हो, रुपन्देही प्रहरीका अनुसन्धान अधिकृत केशव केसीले भने लगत्तै प्रहरी घटना स्थलमा पुगेको थियो उनले अघि भने करिब १०० जना जति स्थानीयलाई सोध्दा पनि शवको पहिचान भएन् ।’ यस्तै शवको टाउको र घाँटीको भाग धेरै जलेको प्रहरीले जनाएको छ ।

शवको पहिचान हुन नसके पछि घटनाका बारेमा अनुसन्धान गर्न नेपालगञ्जबाट तालिम प्राप्त कुकुर ल्याएर अनुसन्धान शुरु गरिएको उनले बताए । तालिम प्राप्त कुकुर मंगलबार राति ११ बजे रुपन्देही आएको भएता पनि बुधबार बिहान मात्रै घटनास्थलमा कुकुर लगिएको थियो । शवलाई पोष्टमार्टमका लागि लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल बुटवल लगिएको छ भने घटनाका बारेमा अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा भोलिदेखि सुरु हुँदै प्रदेश स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड कपिलवस्तुमा करेन्ट लागेर २२ वर्षीय तेलीको मृत्यु प्रहरी समायोजन ऐन कार्यान्वयन नभए आन्दोलनमा उत्रिने ६ वटा प्रदेशको चेतावनी माओवादीको पोलिट्ब्यूरो १५६ सदस्यीय, ३१ वैकल्पिक सदस्य थप उपराष्ट्रपतिले भारतीय राजदूतसँग भने– नेपाल, भारत र चीनबीच त्रीपक्षीय सहकार्य गर्नुपर्छ एम्बुलेन्स दुर्घटना हुँदा तीन महिने शिशुको मृत्यु मिस्टर एण्ड मिस नवलपरासीको उपाधि रवि र श्रुतिलाई लुम्बिनीको दाङमै उत्पादन हुन्छ डिएपी मल माओवादी पोलिटव्युरो १२५ सदस्यीय, प्रचण्डको परिवारबाट चार जना (नामसहित) नेप्से १६ अंकले घट्यो माओवादी केन्द्रको माग- एसपीपीमा सहभागी नहुने पत्र अविलम्ब अमेरिकालाई पठाइयोस् कारागारमा क्षमताभन्दा तीन गुना बढी कैदीबन्दी, सुत्न र शौचालय जान समस्या प्रचण्डको प्रतिवेदन केन्द्रीय समितिबाट सर्वसम्मतिले पारित स्कुल बस दुर्घटना हुँदा ८ जना घाइते बुढीगंगाको मतदान केन्द्रमा तनाव, प्रहरीद्वारा हवाइ फायर तिनाउ करिडोरमा काम गर्ने एक मजदुर बुटवलको देविनगरमा मृत फेला आधारभुत विद्यालय : कोठा एक, कक्षा चार रुपन्देहीमा अवैध रूपमा ल्याउँदै गरेको सुनसहित भारतीय पक्राउ १५ वर्षीया किशोरी बलात्कृत पदाधिकारी आजै टुंगिन्छः वर्षमान पुन